Relacja z turniejów o Mistrzostwo OZPN w piłce halowej

   10 grudnia 2016 roku w Sali sportowej Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze rozegrano mistrzostwa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze w sezonie rozgrywkowym 2016/2017 w kategorii juniorów młodszych i starszych.

     Nasz klub reprezentowały oba roczniki. Niestety nie udało się zdobyć najwyższych miejsc, juniorzy młodsi turniej zakończyli na miejscu czwartym, starsi na trzecim.

   Juniorzy młodsi grupowe zmagania przeszli bez straty punktów wygrywając kolejno ze Spartą Zebrzydowa, Bobrem Marciszów i Pogonią Wleń. W półfinale musieli uznać wyższość rówieśników z Eskadry Bolesławiec i pozostał im mecz pocieszenia o 3 miejsce. Niestety i tym razem( po rzutach karnych) musieli przełknąć gorycz porażki i z turnieju wracają „na tarczy”.

Na pocieszenie można dodać, że nasz zawodnik Adrian Puzio został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

   Juniorzy starsi, którzy na turniej jechali w roli obrońcy tytułu w pierwszej fazie spisywali się zgodnie z oczekiwaniami. Pokonali wszystkich grupowych rywali (Olimpię KG, Olimpię Kowary oraz Łużyce Lubań. Niestety w półfinale- po rzutach karnych- ulegli rówieśnikom z Jeżowa Sudeckiego. W meczu o 3 miejsce ponownie pokonali Kamiennogórzan.

Marcin Kopeć– został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Maciej Sroka– najlepszy strzelec turnieju- 6 bramek