Tabele – IV Liga Okręgowa Trampkarzy

1 kolejka (31.08-01.09)

GKS Raciborowice – BKS Bolesławiec
Cosmos Radzimów – LZS Pisarzowice
Piast Zawidów – UKS Jastrzębie Ruszów
Twardy Świętoszów – Piast Wykroty
Piast Czerwona Woda – LZS Kościelnik
Football Academy Bolesławiec – Chrobry Nowogrodziec

2 kolejka (07-08.09)

BKS Bolesławiec – LZS Kościelnik
LZS Pisarzowice – Piast Czerwona Woda
Piast Wykroty – Piast Zawidów
UKS Jastrzębie Ruszów – Cosmos Radzimów
Chrobry Nowogrodziec – Twardy Świętoszów
GKS Raciborowice – Football Academy Bolesławiec

3 kolejka (14-15.09)

Football Academy Bolesławiec – BKS Bolesławiec
Piast Czerwona Woda – UKS Jastrzębie Ruszów
Twardy Świętoszów – GKS Raciborowice
Piast Zawidów – Chrobry Nowogrodziec
Cosmos Radzimów – Piast Wykroty
LZS Kościelnik – LZS Pisarzowice

4 kolejka (21-22.09)

BKS Bolesławiec – LZS Pisarzowice
GKS Raciborowice – Piast Zawidów
UKS Jastrzębie Ruszów – LZS Kościelnik
Football Academy Bolesławiec – Twardy Świętoszów
Chrobry Nowogrodziec – Cosmos Radzimów
Piast Wykroty – Piast Czerwona Woda

5 kolejka (28-29.09)

Twardy Świętoszów – BKS Bolesławiec
Piast Czerwona Woda – Chrobry Nowogrodziec
LZS Kościelnik – Piast Wykroty
LZS Pisarzowice – UKS Jastrzębie Ruszów
Piast Zawidów – Football Academy Bolesławiec
Cosmos Radzimów – GKS Raciborowice

6 kolejka (05-06.10)

BKS Bolesławiec – UKS Jastrzębie Ruszów
Piast Wykroty – LZS Pisarzowice
Twardy Świętoszów – Piast Zawidów
Football Academy Bolesławiec – Cosmos Radzimów
Chrobry Nowogrodziec – LZS Kościelnik
GKS Raciborowice – Piast Czerwona Woda

7 kolejka (12-13.10)

Piast Zawidów – BKS Bolesławiec
Cosmos Radzimów – Twardy Świętoszów
Piast Czerwona Woda – Football Academy Bolesławiec
LZS Kościelnik – GKS Raciborowice
LZS Pisarzowice – Chrobry Nowogrodziec
UKS Jastrzębie Ruszów – Piast Wykroty

8 kolejka (19-20.10)

BKS Bolesławiec – Piast Wykroty
Chrobry Nowogrodziec – UKS Jastrzębie Ruszów
GKS Raciborowice – LZS Pisarzowice
Football Academy Bolesławiec – LZS Kościelnik
Twardy Świętoszów – Piast Czerwona Woda
Piast Zawidów – Cosmos Radzimów

9 kolejka (26-27.10)

Cosmos Radzimów – BKS Bolesławiec
Piast Czerwona Woda – Piast Zawidów
LZS Kościelnik – Twardy Świętoszów
LZS Pisarzowice – Football Academy Bolesławiec
UKS Jastrzębie Ruszów – GKS Raciborowice
Piast Wykroty – Chrobry Nowogrodziec

10 kolejka (09-10.11)

BKS Bolesławiec – Chrobry Nowogrodziec
GKS Raciborowice – Piast Wykroty
Football Academy Bolesławiec – UKS Jastrzębie Ruszów
Twardy Świętoszów – LZS Pisarzowice
Piast Zawidów – LZS Kościelnik
Cosmos Radzimów – Piast Czerwona Woda

11 kolejka (16-17.11)

Piast Czerwona Woda – BKS Bolesławiec
LZS Kościelnik – Cosmos Radzimów
LZS Pisarzowice – Piast Zawidów
UKS Jastrzębie Ruszów – Twardy Świętoszów
Chrobry Nowogrodziec – GKS Raciborowice
Piast Wykroty – Football Academy Bolesławiec