Tabele – Klasa B

1 kolejka (21-22.08)

Znicz Kruszyn – BKS II Bolesławiec 1:4 (0:2)
LKS Mierzwin – Leśnik II Osiecznica 1:2 (1:2)
LZS Nowa – LKS Kraśnik Dolny 4:1 (3:1)
KS Kotliska – GKS Raciborowice 1:3 (1:1)
Bad Element Otok – KS Włodzice 2:5 (1:3)
Majdan Bolesławice – GKS II Gromadka 2:7 (1:4)
Zbylut Zbylutów – Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 1:2 (1:1)

2 kolejka (28-29.08)

BKS II Bolesławiec – Majdan Bolesławice 12:0 (6:0)
Leśnik II Osiecznica – LKS Kraśnik Dolny 5:0 (2:0)
KS Kotliska – LZS Nowa 2:3 (1:2)
KS Włodzice – GKS Raciborowice 5:0 (3:0)
GKS II Gromadka – Bad Element Otok 2:4 (0:3)
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka – Znicz Kruszyn 4:2 (2:1)
LKS Mierzwin – Zbylut Zbylutów 10:4 (6:1)

3 kolejka (04-05.09)

Bad Element Otok – BKS II Bolesławiec 2:5 (1:2)
Zbylut Zbylutów – Leśnik II Osiecznica 2:5 (2:1)
Znicz Kruszyn – LKS Mierzwin 3:8 (1:4)
Majdan Bolesławice – Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 2:5 (1:3)
GKS II Gromadka – GKS Raciborowice 1:11 (0:4)
LZS Nowa – KS Włodzice 2:0 (0:0)
LKS Kraśnik Dolny – KS Kotliska 6:8 (4:4)

4 kolejka (11-12.09)

BKS II Bolesławiec – GKS Raciborowice 3:2 (0:0)
Leśnik II Osiecznica – KS Kotliska 2:5 (2:1)
KS Włodzice – LKS Kraśnik Dolny 4:1 (0:1)
GKS II Gromadka – LZS Nowa 0:9 (0:4)
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka – Bad Element Otok 2:1 (1:1)
LKS Mierzwin – Majdan Bolesławice 6:6 (3:3)
Zbylut Zbylutów – Znicz Kruszyn 3:7 (2:4)

5 kolejka (18-19.09)

LZS Nowa – BKS II Bolesławiec
Znicz Kruszyn – Leśnik II Osiecznica
Majdan Bolesławice – Zbylut Zbylutów
Bad Element Otok – LKS Mierzwin
GKS Raciborowice – Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
LKS Kraśnik Dolny – GKS II Gromadka
KS Kotliska – KS Włodzice

6 kolejka (25-26.09)

BKS II Bolesławiec – LKS Kraśnik Dolny
Leśnik II Osiecznica – KS Włodzice
GKS II Gromadka – KS Kotliska
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka – LZS Nowa
LKS Mierzwin – GKS Raciborowice
Zbylut Zbylutów – Bad Element Otok
Znicz Kruszyn – Majdan Bolesławice

7 kolejka (02-03.10)

KS Kotliska – BKS II Bolesławiec
KS Włodzice – GKS II Gromadka
LKS Kraśnik Dolny – Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
GKS Raciborowice – Zbylut Zbylutów
LZS Nowa – LKS Mierzwin
Bad Element Otok – Znicz Kruszyn
Majdan Bolesławice – Leśnik II Osiecznica

8 kolejka (09-10.10)

BKS II Bolesławiec – KS Włodzice
Leśnik II Osiecznica – GKS II Gromadka
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka – KS Kotliska
LKS Mierzwin – LKS Kraśnik Dolny
Zbylut Zbylutów – LZS Nowa
Znicz Kruszyn – GKS Raciborowice
Majdan Bolesławice – Bad Element Otok

9 kolejka (16-17.10)

GKS II Gromadka – BKS II Bolesławiec
KS Włodzice – Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
KS Kotliska – LKS Mierzwin
LKS Kraśnik Dolny – Zbylut Zbylutów
LZS Nowa – Znicz Kruszyn
GKS Raciborowice – Majdan Bolesławice
Bad Element Otok – Leśnik II Osiecznica

10 kolejka (23-24.10)

Leśnik II Osiecznica – BKS II Bolesławiec
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka – GKS II Gromadka
LKS Mierzwin – KS Włodzice
Zbylut Zbylutów – KS Kotliska
Znicz Kruszyn – LKS Kraśnik Dolny
Majdan Bolesławice – LZS Nowa
Bad Element Otok – GKS Raciborowice

11 kolejka (30-31.10)

BKS II Bolesławiec – Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
GKS Raciborowice – Leśnik II Osiecznica
LZS Nowa – Bad Element Otok
LKS Kraśnik Dolny – Majdan Bolesławice
KS Kotliska – Znicz Kruszyn
KS Włodzice – Zbylut Zbylutów
GKS II Gromadka LKS Mierzwin

12 kolejka (06-07.11)

LKS Mierzwin – BKS II Bolesławiec
Leśnik II Osiecznica – Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
Zbylut Zbylutów – GKS II Gromadka
Bad Element Otok – LKS Kraśnik Dolny
Majdan Bolesławice – KS Kotliska
Znicz Kruszyn – KS Włodzice
GKS Raciborowice – LZS Nowa

13 kolejka (13-14.11)

BKS II Bolesławiec – Zbylut Zbylutów
LZS Nowa – Leśnik II Osiecznica
LKS Kraśnik Dolny – GKS Raciborowice
KS Kotliska – Bad Element Otok
KS Włodzice – Majdan Bolesławice
GKS II Gromadka – Znicz Kruszyn
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka – LKS Mierzwin