Tabele – Klasa A

1 kolejka (13-14.08)

BKS II Bolesławiec – Twardy Świętoszów
LZS Niwnice – Rybak Parowa
GKS Raciborowice – LKS Ocice
Kolonia Bolesławiec – GKS Gromadka
GKS Tomaszów Bolesławiecki – Orzeł Gościszów
WKS Żarki Średnie – Sparta Zebrzydowa
LZS Brzeźnik – GKS Iwiny
GKS Warta Bolesławiecka – Leśnik Osiecznica

2 kolejka (20-21.08)

Rybak Parowa – BKS II Bolesławiec
LKS Ocice – Leśnik Osiecznica
GKS Iwiny – GKS Warta Bolesławiecka
Sparta Zebrzydowa – LZS Brzeźnik
Orzeł Gościszów – WKS Żarki Średnie
GKS Gromadka – GKS Tomaszów Bolesławiecki
Twardy Świętoszów – Kolonia Bolesławiec
GKS Raciborowice – LZS Niwnice

3 kolejka (27-28.08)

BKS II Bolesławiec – GKS Raciborowice
LZS Niwnice – LKS Ocice
Kolonia Bolesławiec – Rybak Parowa
GKS Tomaszów Bolesławiecki – Twardy Świętoszów
WKS Żarki Średnie – GKS Gromadka
LZS Brzeźnik – Orzeł Gościszów
GKS Warta Bolesławiecka – Sparta Zebrzydowa
Leśnik Osiecznica – GKS Iwiny

4 kolejka (03-04.09)

LZS Niwnice – BKS II Bolesławiec
LKS Ocice – GKS Iwiny
Sparta Zebrzydowa – Leśnik Osiecznica
Orzeł Gościszów – GKS Warta Bolesławiecka
GKS Gromadka – LZS Brzeźnik
Twardy Świętoszów – WKS Żarki Średnie
Rybak Parowa – GKS Tomaszów Bolesławiecki
GKS Raciborowice – Kolonia Bolesławiec

5 kolejka (10-11.09)

BKS II Bolesławiec – LKS Ocice
Kolonia Bolesławiec – LZS Niwnice
GKS Tomaszów Bolesławiecki – GKS Raciborowice
WKS Żarki Średnie – Rybak Parowa
LZS Brzeźnik – Twardy Świętoszów
GKS Warta Bolesławiecka – GKS Gromadka
Leśnik Osiecznica – Orzeł Gościszów
GKS Iwiny – Sparta Zebrzydowa

6 kolejka (17-18.09)

BKS II Bolesławiec – Kolonia Bolesławiec
LZS Niwnice – GKS Tomaszów Bolesławiecki
GKS Raciborowice – WKS Żarki Średnie
Rybak Parowa – LZS Brzeźnik
Twardy Świętoszów – GKS Warta Bolesławiecka
GKS Gromadka – Leśnik Osiecznica
Orzeł Gościszów – GKS Iwiny
LKS Ocice – Sparta Zebrzydowa

7 kolejka (24-25.09)

GKS Tomaszów Bolesławiecki – BKS II Bolesławiec
Kolonia Bolesławiec – LKS Ocice
WKS Żarki Średnie – LZS Niwnice
LZS Brzeźnik – GKS Raciborowice
GKS Warta Bolesławiecka – Rybak Parowa
Leśnik Osiecznica – Twardy Świętoszów
GKS Iwiny – GKS Gromadka
Sparta Zebrzydowa – Orzeł Gościszów

8 kolejka (01-02.10)

BKS II Bolesławiec – WKS Żarki Średnie
LKS Ocice – Orzeł Gościszów
GKS Gromadka – Sparta Zebrzydowa
Twardy Świętoszów – GKS Iwiny
Rybak Parowa – Leśnik Osiecznica
GKS Raciborowice – GKS Warta Bolesławiecka
LZS Niwnice – LZS Brzeźnik
Kolonia Bolesławiec – GKS Tomaszów Bolesławiecki

9 kolejka (08-09.10)

LZS Brzeźnik – BKS II Bolesławiec
GKS Tomaszów Bolesławiecki – LKS Ocice
WKS Żarki Średnie – Kolonia Bolesławiec
GKS Warta Bolesławiecka – LZS Niwnice
Leśnik Osiecznica – GKS Raciborowice
GKS Iwiny – Rybak Parowa
Sparta Zebrzydowa – Twardy Świętoszów
Orzeł Gościszów – GKS Gromadka

10 kolejka 15-16.10)

BKS II Bolesławiec – GKS Warta Bolesławiecka
LKS Ocice – GKS Gromadka
Twardy Świętoszów – Orzeł Gościszów
Rybak Parowa – Sparta Zebrzydowa
GKS Raciborowice – GKS Iwiny
LZS Niwnice – Leśnik Osiecznica
Kolonia Bolesławiec – LZS Brzeźnik
GKS Tomaszów Bolesławiecki – WKS Żarki Średnie

11 kolejka (22-23.10)

Leśnik Osiecznica – BKS II Bolesławiec
WKS Żarki Średnie – LKS Ocice
LZS Brzeźnik – GKS Tomaszów Bolesławiecki
GKS Warta Bolesławiecka – Kolonia Bolesławiec
GKS Iwiny – LZS Niwnice
Sparta Zebrzydowa – GKS Raciborowice
Orzeł Gościszów – Rybak Parowa
GKS Gromadka – Twardy Świętoszów

12 kolejka (29-30.10)

BKS II Bolesławiec – GKS Iwiny
LKS Ocice – Twardy Świętoszów
Rybak Parowa – GKS Gromadka
GKS Raciborowice – Orzeł Gościszów
LZS Niwnice – Sparta Zebrzydowa
Kolonia Bolesławiec – Leśnik Osiecznica
GKS Tomaszów Bolesławiecki – GKS Warta Bolesławiecka
WKS Żarki Średnie – LZS Brzeźnik

13 kolejka (05-06.11)

Sparta Zebrzydowa – BKS II Bolesławiec
LZS Brzeźnik – LKS Ocice
GKS Warta Bolesławiecka – WKS Żarki Średnie
Leśnik Osiecznica – GKS Tomaszów Bolesławiecki
GKS Iwiny – Kolonia Bolesławiec
Orzeł Gościszów – LZS Niwnice
GKS Gromadka – GKS Raciborowice
Twardy Świętoszów – Rybak Parowa

14 kolejka (12-13.11)

BKS II Bolesławiec – Orzeł Gościszów
LKS Ocice – Rybak Parowa
GKS Raciborowice – Twardy Świętoszów
LZS Niwnice – GKS Gromadka
Kolonia Bolesławiec – Sparta Zebrzydowa
GKS Tomaszów Bolesławiecki – GKS Iwiny
WKS Żarki Średnie – Leśnik Osiecznica
LZS Brzeźnik – GKS Warta Bolesławiecka

15 kolejka (19-20.11)

GKS Gromadka – BKS II Bolesławiec
GKS Warta Bolesławiecka – LKS Ocice
Leśnik Osiecznica – LZS Brzeźnik
GKS Iwiny – WKS Żarki Średnie
Sparta Zebrzydowa – GKS Tomaszów Bolesławiecki
Orzeł Gościszów – Kolonia Bolesławiec
Twardy Świętoszów – LZS Niwnice
Rybak Parowa – GKS Raciborowice