Zwycięstwo z Łużycami.

W swoim ostatnim tego lata sparingu seniorzy BKS Bolesławiec przy Spółdzielczej pokonali Łużyce Lubań 2:0 (2:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Sławomir Dul i Marek Majka.

BKS Bolesławiec był zespołem lepszym i zasłużenie zwyciężył. Nasi chłopcy od samego początku rzucili się na rywala. W 21 minucie do dobrze dośrodkowanej przez Mateusza Muchę piłki wyskoczył Sławomir Dul i ładnym strzałem głową wyprowadził nas na prowadzenie. Zespół z Lubania próbował naszemu zespołowi odpowiedzieć jednak nie potrafił stworzyć zagrożenia pod bramką Jakuba Walczaka. W 31 minucie ładnie uderzeniem z woleja na 2:0 wyprowadził nas Marek Majka. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, nie zmienił się także rezultat meczu. Ambitni goście starali się o gola honorowego jednak tego dnia musieli obejść się smakiem.

Już w czwartek BKS Bolesławiec zainauguruje ligowe zmagania. Przy Spółdzielczej podejmiemy Włókniarza Mirsk.

BKS Bolesławiec – Łużyce Lubań 2:0 (2:0)

Bramki: Dul (21′), Majka (31′)

BKS: Walczak, Lisowski, Dul, Olesiński, Mucha, Puzio, Skiba, Gasiak, Kowalonek Latała, Majka

W drugiej połowie zagrali: B. Bochnia, Cawricz, Szaja, Biały, Pochwała, Gudzowski, Kwoczka, Kulesza