Młodzieżowe ostatki przy Spółdzielczej.

Nieubłaganie powoli zbliża się koniec rundy jesiennej w ligach, w których grają zespoły młodzieżowe BKS-u Bolesławiec. Najbliższy weekend to dobra okazja żeby zobaczyć przy Spółdzielczej mecz naszej młodzieży. Tylko Juniorzy Młodsi swój mecz zagrają na wyjeździe.

DLJS – BKS Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra – 29.10, godz. 11:00

Bardzo ważne spotkanie czeka naszych Juniorów Starszych. W niedzielę przy Spółdzielczej podopieczni Macieja Sawickiego podejmą Karkonosze Jelenia Góra, czyli zespół który znajduje się o jedną pozycję w tabeli niżej od naszego zespołu. Ostatnio naszym chłopcom wiedzie się słabiej więc niedzielna konfrontacja będzie niezwykle ważna więc warto odwiedzić w niedzielę stadion i dopingować nasz zespół.

DLJM – WKS Śląsk Wrocław – BKS Bolesławiec – 28.10, godz. 13:30

Ciekawie zapowiada się sobotni mecz Juniorów Młodszych BKS-u Bolesławiec. Zespół Tomasza Jasińskiego wyjeżdża na mecz z WKS-em Śląsk Wrocław, który jest zespołem niezwykle solidnym i zajmuje siódme miejsce w tabeli. Nasi chłopcy są rewelacją tego sezonu więc sobotnia konfrontacja zapowiada się bardzo interesująco.

Klasa Okręgowa Trampkarzy – BKS Bolesławiec – Granica Bogatynia – 28.10, godz. 12:15

Klasa Okręgowa Młodzików – BKS Bolesławiec – Granica Bogatynia – 28.10., godz. 11:00

Trampkarze i Młodziki rozegrają ostatni już w tej rundzie mecz przy Spółdzielczej. Rywalem naszych zespołów będzie Granica Bogatynia.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!