Z Chrobrym na remis.

Bardzo dobrze zaprezentowali się w środę juniorzy młodsi BKS-u Bolesławiec w meczu z Chrobrym Głogów. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:0) jednak oba zespoły miały szansę na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Pierwsza połowa to przewaga gości z Głogowa, którzy kilkukrotnie groźnie zagrażali naszej bramce. Na szczęście tego dnia dobrze zorganizowana była defensywa BKS-u Bolesławiec, która nie pozwoliła sobie na błąd i stratę gola. Wprawdzie nasz zespół próbował się odgryzać (akcja sam na sam Kamila Posadowskiego) jednak pierwsza połowa należała do gości.

Po zmianie stron obraz gry uległ zmianie i coraz częściej gościliśmy w polu karnym rywala. Chrobry Głogów nadal prezentował się korzystniej jednak nie miał takiej przewagi jak w pierwszej połowie. Po golu w 62 minucie Jakuba Turańskiego goście wyszli na prowadzenie lecz od tego momentu to nasz zespół przejął inicjatywę. W 75 minucie świetnie wypuszczony sam na sam Kamil Posadowski doprowadził do wyrównania, a parę minut przed końcem meczu miał kolejną świetną sytuację jednak tym razem górą był bramkarz Chrobrego.

Oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko i remis wydaje się być wynikiem sprawiedliwy. Wygrać mogła każda ze stron, a styl jaki zaprezentowały obie jedenastki potwierdził, że w środę spotkały się zespoły z czołówki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Następny mecz nasz zespół zagra na wyjeździe z Zagłębiem Lubin.

BKS Bolesławiec – Chrobry Głogów 1:1 (0:0)

Bramki: Posadowski (75′) – Turański (62′)

BKS: Szewczyk, Rutyna, Suszek (55′ Dymek), Komada, Kowalonek, Kwoczka (65′ Skorupiński), Medyński (żk), Ostański (żk), Nakonieczny, Puzio, Posadowski