Juniorzy Młodsi halowymi mistrzami Okręgu!

Świetnie zaprezentowały się zespoły Juniorów Młodszych i Starszych BKS-u Bolesławiec w odbywających się w miniony weekend w Jeleniej Górze halowych turniejach o mistrzostwo OZPN Jelenia Góra. Juniorzy Starsi zajęli 3 miejsce, a Juniorzy Młodsi zostali mistrzami okręgu.

W turnieju Juniorów Młodszych brało udział sześć zespołów w systemie „każdy z każdym”. Podopieczni Tomasza Jasińskiego w pierwszym meczu zremisowali z Eskadrą Bolesławiec 2:2, a następnie z Łużycami Lubań 1:1. Kolejne trzy mecze to już jednak zwycięstw naszych chłopaków z Karkonoszami Jelenia Góra 2:0, KKS-em Jelenia Góra 4:0 i z Orłem Mysłakowice aż 10:0. Ostatecznie dzięki lepszemu bilansowi bramek Juniorzy Młodsi zajęli pierwsze miejsce w tabeli i zostali mistrzami okręgu. Tuż za BKS-em uplasowała się Eskadra Bolesławiec i Karkonosze Jelenia Góra.

Nasi Juniorzy Młodsi zdobyli także nagrody indywidualne – najlepszym zawodnikiem wybrano Kamila Posadowskiego, a królem strzelców z ośmioma bramkami został Adrian Puzio.

Troszkę gorzej spisali się Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec. Podopieczni Macieja Sawickiego zajęli trzecie miejsce. Nasi chłopcy przegrali minimalnie z Nysą Zgorzelec i Łużycami Lubań (po 0:1) o raz wygrali z Karkonoszami Jelenia Góra 1:0, Włókniarzem Mirsk 2:1 i Olimpią Kamienna Góra 3:0. Ostatecznie nasz zespół uplasował się na 3 miejscu tuż za Łużycami Lubań i Karkonoszami Jelenia Góra

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik BKS-u Bolesławiec – Mateusz Wołoszyn.

Wszystkim zespołom gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za świetny turniej. Do zobaczenia za rok!