Z LZS Niwnice w drugiej kolejce.

W sobotę o godzinie 18:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej swój drugi mecz w ramach A-klasy rozegra BKS Bolesławiec. Mecz z LZS-em Niwnice będzie pierwszym domowym spotkaniem naszego zespołu w tym sezonie.

Oba zespoły do sobotniej konfrontacji  będą przystępowały w odmiennych nastrojach. BKS Bolesławiec w pierwszej kolejce rozbił LZS Kraśnik Dolny 8:0 (3:0) i dzięki tak wysokiemu zwycięstwu zajmuje fotel lidera. Oprócz wysokiego zwycięstwa cieszyć może bardzo dobra postawa naszych chłopaków, którzy jeśli zagraliby bardziej skutecznie mogli pokusić się o wynik dwucyfrowy.

LZS Niwnice w pierwszym meczu tego sezonu przegrał u siebie z LZS-em Łaziska 1:2 i swoich pierwszych punktów będzie szukał właśnie przy Spółdzielczej. Faworyta sobotniego meczu nie jest trudno wskazać i miejmy nadzieję, że nasi chłopcy staną na wysokości zadania i umocnią się na czele tabeli.

Warto w sobotni wieczór wybrać się na Spółdzielczą i trzymać kciuki za nasz zespół gdyż właśnie wsparcia swoich kibiców BKS potrzebuje teraz najbardziej.

Mecz BKS Bolesławiec – LZS Niwnice odbędzie się w sobotę (27.08) o godzinie 18:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

II kolejka A-klasy:

sobota, 27 sierpnia 2016:

KS Łąka – TS Parzyce, godz. 15:00
BKS Bolesławiec – LZS Niwnice, godz. 18:00

niedziela, 28 sierpnia 2016:

Leśnik Osiecznica – LZS Brzeźnik, godz. 11:00
LZS Łaziska – Chrobry Nowogrodziec, godz. 12:00
LKS Ocice – GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 13:00
GKS Gromadka – Górnik Węgliniec, godz. 14:00
GKS Iwiny – LKS Kraśnik Dolny, godz. 15:00

GW