BKS Bolesławiec czwarty w turnieju Izery CUP

W niedzielę, 15 stycznia w Mirsku odbył się już tradycyjnie Noworoczny Turniej Futsalu „Izery Cup”, w którym udział brał BKS Bolesławiec. Nasi chłopcy ostatecznie zajęli czwarte miejsce.

BKS Bolesławiec, który za rywali w grupie miał Włókniarza II Mirsk, Włókniarza Leśna i Lotnika Jeżów Sudecki w tej fazie turnieju poradził sobie rewelacyjnie i do następnej rundy wyszedł z pierwszego miejsca w tabeli. Tam za rywala mieliśmy Karkonosze Jelenia Góra, z którymi po remisie 1:1 w regulaminowym czasie gry przegraliśmy w rzutach karnych. W drugim półfinale Włókniarz Mirsk pokonał Lotnika Jeżów Sudecki 3:1.

W meczu o trzecie miejsce ponownie spotkaliśmy się z Lotnikiem Jeżów Sudecki jednak tym razem musieliśmy uznać wyższość rywala przegrywając 1:2 i zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Cały turniej wygrał Włókniarz Mirsk, który w finale pokonał Karkonosze Jelenia Góra 2:0.

Niedzielne zawody stały na dobrym poziomie i miejmy nadzieję, że udział w nich naszego zespołu zaprocentuje w nadchodzącej rundzie wiosennej sezonu 2016/17.

GW

foto: www.mks.mirsk.pl i źródło własne