BKS Bolesławiec rozbił Football Academy.

W meczu 9 kolejki Klasy Terenowej Młodzików doszło do niezwykle ciekawego derbowego spotkania pomiędzy BKS-em Bolesławiec i Football Academy. Przynajmniej do wiosny w Bolesławcu rządził będzie BKS, który rozbił rywala aż 5:1 (2:0). Nasz zespół zaprezentował się zdecydowanie lepiej niż rywal i nie miał problemów z wygraną. Wynik otworzył już w 4 minucie Patryk Pietrzak, a tuż przed przerwą wynik podwyższyła Karmen Kołodziejczak. W drugiej połowie gola dołożył Paweł Złotorowicz i jasne stało się, że tego dnia nasz zespół wygra to spotkanie. Wprawdzie gości zdobyli gola kontaktowego jednak nasze dzieci odpowiedziały w najlepszy z możliwych sposobów. Po raz drugi piłkę w siatce umieścił Patryk Pietrzak, a kropkę nad i postawił jego brat Oliwier, który ustalił wynik na 5:1 dla BKS-u Bolesławiec.

Derbowe spotkanie było bardzo dobre w naszym wykonaniu. Potrafiliśmy narzucić gościom swój styl i wykorzystać wszystkie potknięcia Football Academy Bolesławiec. Warto dodać, że goście postawili naszemu zespołowi trudne warunki, grali bardzo dobrze.. Tego dnia to jednak BKS Bolesławiec był lepszy. W naszych dzieciach tkwi ogromny potencjał, który miejmy nadzieję będą pokazywały w także w każdym kolejnym meczu. Brawo!

BKS Bolesławiec – Football Academy Bolesławiec 5:1 (2:0)

Bramki: P. Pietrzak (4′, 50′), Kołodziejczak (25′), Złotorowicz (33′), O. Pietrzak (55′) – Kozłowski (45′)