BKS Bolesławiec znów zwycięski.

W swoimi pierwszym w roli gospodarza meczu tego sezonu, seniorzy BKS-u Bolesławiec pokonali LZS Niwnice 4:0 (3:0). Hat-trickiem w tym meczu popisał się Mirosław Markowski, a wynik meczu ustalił Łukasz Graczyk.

Sobotnia konfrontacja przyciągnęła na Spółdzielczą sporą widownię, która spragniona piłkarskiego widowiska mogła wreszcie zobaczyć swój zespół w walce o punkty. Cały mecz odbywał się pod dyktando BKS-u Bolesławiec, który od samego początku wziął się do atakowania bramki rywala. Prym wodził szczególnie Markowski, który w 29 minucie wyprowadził BKS na prowadzenie, a w 37 minucie po kapitalnym strzale z woleja wybił gościom z głowy myśli o wywiezieniu jakiejkolwiek zdobyczy bramkowej ze Spółdzielczej . Tuż przed przerwą Markowski ponownie strzelił gola kompletując hat-tricka klasycznego.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił i to BKS Bolesławiec nadawał ton grze. Nasi chłopcy co i rusz stwarzali zagrożenie pod bramką LZS-u Niwnice jednak często brakowało skuteczności. Mimo tego w tej części spotkania było na co popatrzeć, gdyż trzecia bramka zdobyta w 59 minucie przez Graczyka była pierwszej urody. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i zwycięstwo BKS-u Bolesławiec 4:0 z LZS-em Niwnice stało się faktem.

W następnej kolejce nasz zespół czeka trudny sprawdzian, gdyż zagramy na wyjeździe z Chrobrym Nowogrodziec.

BKS Bolesławiec – LZS Niwnice 4:0 (3:0)

Bramki: Markowski (29’, 37’, 44’), Graczyk (59’)

BKS: Kizyma (78’ Rogowski), Janicki (75’ Woźniak), Pietrzak, Dul, Zielonka (66’ Zapiór), Juszczak, Popek, Karpiak, Smolarek (46’ Pochwała), Markowski (85’ Zaraziński), Graczyk (60’ Baut)