BKS gra z Orkiestrą.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 26 finał Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji BKS Bolesławiec zaprasza na WOŚP-owy turniej piłkarski! Turniej odbędzie się w niedzielę (14.01) od godziny 9:30 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ulicy Jana Pawła II. W zawodach obok BKS-u Bolesławiec wezmą udział także Football Academy, COMT Bolesławiec, Nysa Zgorzelec, Lotnik Jeżów Sudecki, Szprotawa oraz UKS Gryfów Sląski

Na obecnych czeka wiele atrakcji, będzie także kawiarenka oraz grill. Dla kibiców zapewne nie lada gratką będzie możliwość wylicytowania piłki oraz koszulki Zagłębia Lubin wraz z podpisami zawodników (licytacja przedmiotów odbędzie się w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł). Przedmioty te zostały przekazane BKS-owi przez klub Ekstraklasy specjalnie na tę okazję. 

Cel 26 finału to pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Cel niezwykle szlachetny więc spotkajmy się wszyscy tego dnia i przy dobrej zabawie wspomóżmy najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy!