BKS ma nowe władze!

31 listopada 2023 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-wyborcze podczas którego wybrano nowy Zarząd BKS-u Bolesławiec. Dotychczasowy Zarząd z Prezesem Michałem Lisem na czele zdecydował, że nie będzie ubiegał się o następną kadencję stąd u sterów BKS-u znalazły się nowe twarze. W skład nowego Zarządu wejdą: Przemysła Szajwaj, Mateusz Mucha, Krzysztof Szymański oraz Marcin Pastwa. Na szczegółowe przedstawienie nowych władz oraz planów na przyszłość jeszcze przyjdzie pora jednak na pewno nie są to anonimowe osoby i powinny być znane bolesławieckim kibicom. Wybór Prezesa klubu jeszcze przed nami jednak nie da się ukryć, że u sterów BKS-u Bolesławiec zasiądzie Przemysław Szajwaj.

Dziękujemy dotychczasowemu Zarządowi – zrobiliście świetną robotę, oddaliście bolesławieckiej piłce nożnej ogromny kawał swojego życia. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem wykonanej przez Was pracy. Pokazaliście, że macie zielono-czarne serca.

Nowemu Zarządowi życzymy wytrwałości, zrealizowania wyznaczonych sobie celów i sprawienie że BKS Bolesławiec będzie jeszcze lepszym klubem piłkarskim.