BKS na KGHM CUP!

W dniu dzisiejszym nasze Żaki wzięły udział w Międzynarodowym Turnieju KGHM CUP organizowanym przez Zagłębie Lubin💚🖤

Poniżej kilka słów od Trenera Łukasza Bomby:

Przy pięknej pogodzie, rozegraliśmy świetny turniej w naszym wykonaniu KGHM CUP zajmując wysokie 5 miejsce na 16 zespołów.

Jako Trener jestem bardzo dumny i szczęśliwy z naszej drużyny, która pokazała charakter. W każde spotkanie wkładaliśmy bardzo dużo sił i walki do ostatniego gwizdka. Graliśmy odważnie nie bojąc się podejmować pojedynków 1v1, strzelając dużo bramek z fajnych akcji zespołowych jak i indywidualnych. Zakładaliśmy sobie przed każdym meczem o jak najszybszy odbiór piłki przeciwnikowi, co udawało nam się to osiągnąć w efekcie tego przynosiło nam to wiele sytuacji do strzelenia bramek.

Na Turnieju była prowadzona klasyfikacja końcowa.

W kategorii u8 (2015rok) 1 Miejsce przypadło gospodarzom czyli Zagłębiu Lubin. Drugie przypadło Górnikowi Polkowice a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Zagłębia II Lubin.

Natomiast My zajmując wysokie 5 Miejsce pokazaliśmy wszystkich, że mocno nastawiamy się na rozwój indywidualny rozwój zawodników ale i drużynowy bo gdyby nie współpraca wszystkich zawodników nie osiągnęlibyśmy takiego wyniku💚🖤

Gratulujemy wszystkim zawodnikom jak i również rodzicom za wykonaną prace❤️

Jak i Trenerowi Łukaszowi który na co dzień pracuje z naszą zdolną młodzieżą💚🖤

Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie