BKS pokonał KS.

We wtorek na boisku ośrodka wodno-sportowego seniorzy BKS-u Bolesławiec rozegrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem na naturalnej murawie, nasz zespół pokonał KS Stare Jaroszowice 3:2 (1:1).

Już w 5 minucie po dośrodkowaniu piłki w pole karne przez Sławomira Pełdiaka i celnym strzale głową przez Adrian Puzio wyszliśmy na prowadzenie 1:0. Ambitnie grającym gościom pięć minut później udało się doprowadzić do remisu. W 19 minucie ładnie z lewej strony zagrał Łukasz Graczyk, a mocnym strzałem popisał się ponownie Adrian Puzio wyprowadzając BKS Bolesławiec na 2:1. Sześć minut później w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Marek Majka. Popularny Maja nie zwykł marnować takich sytuacji i podwyższył na 3:1. Tuż przed przerwą KS Stare Jaroszowicezdobył gola kontaktowego i do szatni schodziliśmy prowadząc 3:2. Po przerwie nie zobaczyliśmy już goli, jednak emocji nie brakowało. Oba zespoły dzielnie walczył i na pewno wyniosły z wtorkowego meczu sporo doświadczenia. Szkoda, że spotkanie skończyło się groźnie wyglądającą kontuzją zawodnika z Jaroszowic. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

BKS Bolesławiec – KS Stare Jaroszowice 3:2 (3:2)

Bramki dla BKS-u: A. Puzio (5′, 19′) Majka (25′)

W BKS-ie zagrali: Różnicki, Pełdiak, Olesiński, Dul, Lisowski, Majka, Graczyk, A. Puzio, Zagóski, Kliwak, Mucha, B. Bochnia, Zielonka, K. Dmuchowski, D. Puzio, Skiba, Ziółkowski