BKS przoduje w social mediach.

Portal galaktycznyfutbol.pl opublikował ranking popularności klubów jeleniogórskiej klasy okręgowej w social mediach. Portal przeanalizował liczbę polubień na profilu Facebook każdego z zespołów i sporządził odpowiedni ranking. Pierwsze miejsce zajął BKS Bolesławiec (1738 polubien), drugie Włókniarz Leśna (1409 polubień), a trzecie Nysa Zgorzelec (1367 polubień). Najmniej polubień posiada GKS Warta Bolesławiecka (233 polubień).

Zwycięstwo w rankingu to w głównej mierze zasługa Państwa – kibiców bolesławieckiego zespołu oraz lokalnej piłki nożnej. Każdego dnia staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji i ciekawostek dotyczących naszego klubu. Wielkie dzięki!

Ranking świadczy także o tym, że BKS Bolesławiec i social media klubu to świetne miejsce dla przedsiębiorców i firm chcących zareklamować siebie i swoje produkty. Dzięki wspieraniu klubu można dotrzeć do świadomości lokalnej społeczności. Zachęcamy wszystkie firmy do kontaktu i zareklamowanie siebie poprzez wsparcie bolesławieckiej piłki nożnej.