Bochnia show.

W meczu 12 kolejki KEEZA Klasy Okręgowej BKS Bolesławiec pokonał przy Spółdzielczej Nysę Zgorzelec 5:0 (2:0). Hattrickiem w tym spotkaniu popisał się Jacek Bochnia, a po bramce dorzucili jeszcze Filip Zagórski i Michał Kapusz.

Nasz zespół w sobotnie popołudnie był zdecydowanie lepszy i wygrał zasłużenie. Od początku spotkania BKS Bolesławiec rzucił się na gości i na efekty lepszej gry naszych chłopaków nie musieliśmy długo czekać. W 14 minucie podanie od Adriana Kuleszy na bramkę zamienił Jacek Bochnia. Minutę później mieliśmy do czynienia z bliźniaczo podobną sytuacją. Z prawe strony dogrywał Adrian Kulesza, a drugie trafienie na gola zamienił ponownie Jacek Bochnia. Szybkie dwubramkowe prowadzenie musiało mocno wpłynąć na zawodników Nysy Zgorzelec, którzy zdawali się być wystraszeni. BKS Bolesławiec w tej części meczu miał jeszcze kilka okazji do strzelenia goli, ale brakowało nam skuteczności.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Zawodnicy ości wprawdzie kilka razy próbowali zaatakować, ale dobrze w naszej bramce prezentował się Jakub Walczak. W 57 minucie świetnie na lewej stronie pokazał się Filip Zagórski, który precyzyjnym strzałem przy słupku dał nam prowadzenie 3:0. w 75 minucie gola zdobył ponownie Jacek Bochnia, kompletując tym samym hattricka. Ostatnie trafienie było autorstwa Michała Kapusza, który strzałem przewrotką ustalił wynik meczu na 5:0 dla BKS-u Bolesławiec.

Następny mecz nasz zespół zagra na wyjeździe z Piastem Wykroty (31.10, godz. 14:00).

BKS Bolesławiec – Nysa Zgorzelec 5:0 (2:0)

Bramki: Bochnia (14′, 15′, 75′), Zagórski (57′), Kapusz (88′)

BKS: Walczak, Olesiński, Dul, Kapusz (żk), Kowalonek, Zagórski (76′ Wolski), Bochnia (żk) (80′ Kuczyński), Posadowski (61′ Dmuchowski), Kowczka, Puzio (72′ Gudzowski), Kulesza (żk) (65′ Pochwała)

GW

fot. Istotne.pl