Bolesna porażka.

Porażką 0:3 (0:2) zakończył się sobotni mecz BKS-u Bolesławiec z Olimpią Kamienna Góra w ramach KEEZA Klasy Okręgowej. Nasz zespół zagrał słabe spotkanie, pełne błędów i niedokładności. Goście zaprezentowali się na naszym tle korzystniej i słusznie zgarnęli pełną pulę. BKS Bolesławiec optycznie może i przeważał jednak nie przełożyło się to na efekty w postaci bramek. Goście wyszli na prowadzenie w 13 minucie za sprawą celnie wykonanego rzutu karnego przez Łukasza Bieńkowskiego. W 27 minucie po błędzie z tyłu straciliśmy drugą bramkę i nasza sytuacja stała się ciężka. W doliczonym czasie pierwszej połowy gola kontaktowego mógł zdobyć Filip Zagórski, jednak kapitan BKS-u przestrzelił rzut karny.

W drugiej połowie Olimpia Kamienna Góra skupiła się na obronie wyniku i bardzo dobrze jej to wychodziło. Liczne ataki naszych chłopaków nie przynosiło skutków, a kiedy w 70 minucie z czerwoną kartką boisko musiał opuścić Mateusz Medyński stało się jasne, że nic już tego dnia nie ugramy. Gwóźdź do trumny w 85 minucie wbił nam Konrad Domin ustalając wynik spotkania na 3:0 dla gości.

Następny mecz BKS Bolesławiec zagra 3 maja na wyjeździe z Woskarem Szklarska Poręba.

BKS Bolesławiec – Olimpia Kamienna Góra 0:3 (0:2)

Bramki: Bieńkowski (13′), Młodziński (27′), Domin (85′)

BKS: Walczak, Skiba, Dul, Kwoczka (53′ Posadowski), Kowalonek, Wolski (53′ Kuczyński), Puzio (żk), Dmuchowski (żk), Medyński (70′ czk), Zagórski (żk), Pochwała