Cenna lekcja.

Cenną lekcję odebrał w sobotni wieczór pierwszy zespół BKS-u Bolesławiec. W rozegranym w Lubinie sparingu zespół trenera Sebastiana Tylutkiego przegrał z Odrą Bytom Odrzański 1:7 (0:1). Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej porażki. Nasi chłopcy toczyli z rywalem wyrównany bój i mieli kilka szans na stzrelenie gola. Niestety w 30 minucie to Odra wyszła na prowadzenie i do przerwy przegrywaliśmy 0:1.

Po zmianie stron obraz gry uległ znaczącej zmianie. BKS Bolesławiec wyraźnie osłabł, Odra z kolei w pełni to wykorzystała kilkukrotnie znajdując drogę do bramki Dawida Kizymy. Honorowe trafienie padło w końcówce meczu kiedy to strzał głową na gola zamienił Zapiór. Warto jednak odnotować fakt, że tego dnia nie mogliśmy skorzystać z 10 zawodników, którzy z różnych powodów upuściły sobotni mecz. Niemniej miejmy nadzieję, że z sobotnich zawodów wyciągniemy odpowiednie wnioski. Gratulujemy Odrze Bytom Odrzański zawycięstwa i życzymy powodzenia w lidze.

Następny mecz sparingowy BKS Bolesławiec rozegra we wtorek (22.02) o godzinie 19:00 w Lubaniu z Łużycami Lubań.

BKS Bolesławiec – Odra Bytom Odrzański 1:7 (0:1)

Bramka dla BKS-u: Zapiór (87′)

BKS rozpoczął mecz w składzie: Kizyma, Zapiór, K. Skiba, Olesiński, Kwoczka, Kapusz, Borowski, P. Skiba, Szewczyk, J. Kowalonek, Rissmann

W drugiej połowie zagrali: Harbar, Davydovskyi, Dul.