Cenne zwycięstwo juniorów.

Niezwykle ważne zwycięstwo odnieśli we wtorek Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec. Zespół trenera Wojciecha Młocka pokonał przy Spółdzielczej KS Żórawina 3:0 (2:0). Nasi chłopcy byli tego dnia zdecydowanie lepsi i zasłużenie sięgnęli po komplet punktów. Pierwszą bramkę dla BKS-u w 21 minucie strzelił Igor Sawicki, druga padła łupem Szymona Buczkowskiego. Kiedy tuż przed przerwą zawodnik gości został ukarany czerwoną kartką stało się jasne, że takiej okazji nie wypuścimy z rąk. W drugiej części meczu zobaczyliśmy tylko jednego gola. Jego autorem był Jakub Rissmann, który wykorzystał błąd bramkarza i z dużej odległości umieścił piłkę w siatce. Nasz zespół zdobył niezwykle cenne i potrzebne trzy punkty, które pozwoliły mu wskoczyć o kilka miejsc w tabeli do góry. W niedzielę czeka nas trudna wyjazdowa konfrontacja z Lechią Dzierżoniów (08.05, godz. 11:00).

BKS Bolesławiec – KS Żórawina 3:0 (2:0)

Bramki: Sawicki (21′), Buczkowski (36′), Rissmann (58′)

BKS: Hajduczek, Buczkowski, Raziuk, Kaczmarski (55′ Wójcik), Ruciński, Cukiernik, Skiba, Kalisz (żk) (80′ Sinica), Sawicki, Rissmann (żk) (70′ Podziewski), Czarnecki