Cenny sprawdzian.

Minimalną porażką 0:1 (0:0) zakończył się środowy mecz sparingowy seniorów BKS-u Bolesławiec z Górnikiem Lubin. Mecz został rozegrany w Lubinie. Oba zespoły, mimo iż są w okresie przygotowawczym pokazały się z bardzo dobrej strony. Nie brakowało dobrej piłki i wielu sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie przeważał nasz zespół, który stworzył sobie kilka sytuacji do strzelenia gola. Wyróżnić należy przede wszystkim strzał głową w wykonaniu Mateusza Olesińskiego z 19 minuty i strzał Kamila Skiby z 34 minuty. W obu sytuacjach przed stratą gola gospodarzy obroniły ładne parady bramkarza Górnika Lubin. Po zmianie stron gospodarze grali lepiej i w efekcie tego w 76 minucie zdobyli jedynego gola w tym meczu. Mimo przegranej z gry naszych chłopaków można być zadowolonym. Następny mecz sparingowy BKS Bolesławiec zagra w sobotę (31.07, OWS) z Gryfem Gryfów Śląski.

Górnik Lubin – BKS Bolesławiec 1:0 (0:0)

W BKS-ie Bolesławiec zagrali: Hajduczek, zawodnik testowany, Olesiński, K. Skiba, Kapusz, Borowski, Kuczyński, Medyński, Szewczyk, P. Skiba, Bochnia, Posadowski, zawodnik testowany, J. Kowalonek, Wolski, Dmuchowski, Cawricz, Kraśnicki