Czas na domowe zwycięstwo.

W sobotę (26.05) o godzinie 17:00 przy Spółdzielczej seniorzy BKS-u Bolesławiec w ramach 26 kolejki klasy okręgowej zagrają z Woskarem Szklarska Poręba.

Nasz zespół po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie w Pieńsku wciąż walczy o awans do IV ligi. Jednak aby to osiągnąć potrzebne są przede wszystkim zwycięstwa na własnym boisku, a z tym ostatnio było gorzej. Dwa ostatnie mecze przy Spółdzielczej naszego zespołu to remisy (1:1 z Cosmosem Radzimów i 0:0 z Granicą Bogatynia). Czas więc na przełamanie, miejmy nadzieję, że zwycięstwo w Pieńsku będzie punktem zwrotnym dla naszego zespołu w końcówce sezonu. Niestety liczne karki sprzed tygodnia spowodował, że do meczu przystąpimy bez paru kluczowych zawodników. Na szczęście ich zmiennicy prezentują poziom, który nie powinien negatywnie wpłynąć na grę.

Woskar Szklarska Poręba w tym sezonie jest solidnym zespołem. Na wyjazdach już parę razy naszemu najbliższemu rywalowi udało sprawić się niespodzianki. Ekipa ze Szklarskiej Poręby zremisowała między innymi w Gryfowie i Warcie Bolesławieckiej. Jesienią na wyjeździe BKS wygrał z Woskarem 5:2 i miejmy nadzieję, że teraz będzie podobnie.

Mecz BKS Bolesławiec – Woskar Szklarska Poręba odbędzie się w sobotę (26.05) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

26 kolejka ligi okręgowej:

sobota, 26 maja 2018:

Piast Wykroty – Granica Bogatynia, godz. 17:00
Sparta Zebrzydowa – Hutnik Pieńsk, godz. 17:00
BKS Bolesławiec – Woskar Szklarska Poręba, godz. 17:00
Victoria Ruszów – Łużyce Lubań, godz. 17:00
Orzeł Wojcieszów – Stella Lubomierz, godz. 17:00
GKS Warta Bolesławiecka – Pogoń Świerzawa, godz. 17:00

niedziela, 27 maja 2018:

Cosmos Radzimów – Lotnik Jeżów Sudecki, godz. 16:00

TS Parzyce – Gryf Gryfów Śląski 0:3 – walkower

GW