Czas na przełamanie.

W sobotę (23.03) o godzinie 16:00 przy Spółdzielczej trzeci mecz tej rundy rozegrają seniorzy BKS-u Bolesławiec. Tym razem na drodze naszego zespołu stanie Victoria Ruszów.

Póki co nasz zespół słabo rozpoczął wiosenne rozgrywki. Po dwóch wyjazdowych porażkach tył tabeli niebezpiecznie się do naszego zespołu zbliżył i czas zacząć punktować. Na drodze podopiecznych Sebastiana Tylutkiego stanie tym razem Victoria Ruszów, która z dorobkiem 4 punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Nasz najbliższy rywal na wyjeździe jeszcze nie zdobył choćby punktu i miejmy nadzieję, że po weekendzie tak pozostanie. Jesienią w Ruszowie górą był BKS Bolesławiec pokonując rywala 2:1. Tydzień temu zespół z Ruszowa pauzował, a dwa tygodnie temu po walce uległ na wyjeździe Chrobremu II Głogów 0:2.

Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy po dwóch pierwszych meczach wreszcie wejdą na właściwe tory i pokażą potencjał, który w nich drzemie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Mecz BKS Bolesławiec – Victoria Ruszów odbędzie się w sobotę (23.03) o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej (koszt biletu 6 zł). Zapraszamy!

GW

18 kolejka (23-24.03)

BKS Bolesławiec – Victoria Ruszów
Orkan Szczedrzykowice – Górnik Złotoryja
Chrobry II Głogów – Sparta Rudna
AKS Strzegom – Odra Ścinawa
Karkonosze Jelenia Góra – Włókniarz Mirsk
Sparta Grębocice – Orla Wąsosz
Stal Chocianów – Apis Jędrzychowice
Prochowiczana Prochowice – pauza