Czas na zwycięstwo.

W najbliższą sobotę (24.08) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej mecz 3 kolejki klasy okręgowej z Pogonią Świerzawa rozegrają seniorzy BKS Bolesławiec.

Po dwóch remisach w premierowych kolejkach sobotnie zwycięstwo z Pogonią Świerzawa staje się koniecznością BKS-u Bolesławiec. Jeżeli chcemy myśleć o awansie o klasę wyżej nie możemy pozwolić odjeżdżać rywalom w tabeli. Czas także zacząć wykorzystywać atut swojego boiska, punktując w meczach przy Spółdzielczej. Pogoń Świerzawa niespodziewanie wygrał dwa pierwsze mecze i usadowiła się w czubie tabeli. Nasz najbliższy rywal pokonał Stellę Lubomierz i Woskar Szklarska Poręba. W środę oba zespoły grały w okręgowym Pucharze Polski. BKS Bolesławiec wygrał z LKS-em Mierzwin 3:0, a Pogoń Świerzawa niespodziewanie Czarnym Strzyżowiec 0:1, odpadając z dalszej rywalizacji.

Liczymy, że w sobotnie popołudnie wreszcie zagramy na poziomie, który pozwoli sięgnąć nam po pełną pulę i rozpocząć pościg za czołówką tabeli.

Mecz BKS Bolesławiec – Pogoń Świerzawa odbędzie się w sobotę (24.08) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

3 kolejka (24-25.08)

BKS Bolesławiec – Pogoń Świerzawa
Leśnik Osiecznica – Woskar Szklarska Poręba
Lechia Piechowice – Włókniarz Mirsk
Hutnik Pieńsk – Victoria Ruszów
Łużyce Lubań – Olimpia Kamienna Góra
Włókniarz Leśna – GKS Warta Bolesławiecka
Pogoń Markocice – Nysa Zgorzelec – 23.11, godz. 13:00
Stella Lubomierz – Piast Wykroty