Czerwono w Wykrotach.

Porażką 0:1 (0:0) zakończył się mecz 11 kolejki jeleniogórskiej klasy okręgowej pomiędzy BKS-em Bolesławiec i Piastem Wykroty. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył z rzutu karnego Eryk Kliwak.

Mecz stał na średnim poziomie, a gra naszego zespołu była bardzo słaba. Piast Wykroty właściwie przez cały mecz prowadził grę i wygrał sobotnie zawody zasłużenie. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do gospodarzy, którzy od początku ruszyli na nasz zespół. Całe szczęście między słupkami naszej bramki tego dnia stał świetnie dysponowany Jakub Walczak, który kilkukrotnie uratował nam skórę. BKS Bolesławiec dał zepchnąć się do defensywy i tylko parę razy zagroziliśmy bramce Piasta Wykroty (strzały Adriana Kuleszy i Adriana Puzio). Niestety druga połowa nie wyglądała lepiej w naszym wykonaniu. Na domiar złego w 67 minucie po strzale z rzutu karnego w wykonaniu Eryka Kliwaka gospodarze wyszli na prowadzenie. Wprawdzie nasz zespół dążył do wyrównania ale momentami wyglądał to jak przysłowiowe bicie głową w mur. Jakby tego było mało w końcówce naszym zawodnikom puściły nerwy i mecz musieliśmy kończyć w ośmiu. Piast Wykroty spokojnie kontrolował grę i ostatecznie zasłużenie wygrał 1:0.

Piast Wykroty – BKS Bolesławiec 1:0 (0:0)

Bramk: Kliwak – karny (67′)

BKS: Walczak, Olesiński (91′ czk), Dul, Dmuchowski, Rudkowski, Graczyk (żk) (59′ Zagórski), Medyński (żk) (85′ Cawricz), Szaja (55′ Latała 91′ czk)), Biały (70′ Pochwała), Puzio (91′ czk), Kulesza (żk)