Dali radę.

Pierwszy zespół BKS-u Bolesławiec kontynuuje zwycięską passę! Tym razem nasi chłopcy pokonali na wyjeździe AKS Strzegom 2:1 (2:0) i był to czwarty zwycięski mecz z rzędu. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kacper Deka i Piotr Skiba.

Pierwsza połowa należała do naszych chłopaków. BKS kontrolował mecz i kilka razy groźnie atakował bramkę rywala. na pozytywne efekty dobrej gry musieliśmy czekać do końcówki pierwszej połowy. W 40 minucie ładnym podaniem drogę do bramki Kacprowi Dece otworzył Maciej Szewczyk. Kacper pewnym strzałem obok bramkarza dał nam prowadzenie 1:0. Dwie minuty później ucieszyliśmy się po raz drugi. Znów Maciej Szewczyk popisał się piękną asystą, a Piotr Skiba w sytuacji sam na sam zachował zimną krew i podwyższył nasze prowadzenia na 2:0.

Po zmianie stron zawodnicy AKS-u Strzegom rzucili się do odrabiania strat i ich gra wyglądała zdecydowanie lepiej niż w pierwszej odsłonie meczu. Skrzydeł naszemu rywalowi dodał kontaktowy gol z 54 minuty, którego autorem był Igor Rajca. Od tego momentu dużo roboty miała obrona BKS-u Bolesławiec, która co chwilę musiała reagować na groźne ataki gospodarzy. Na całe szczęście prowadzenie utrzymał się do końcowego gwizdka meczu i kolejne zwycięstwo stało się faktem.

Już w najbliższy weekend ekipa trenera Sebastiana Tylutkiego przy Spółdzielczej podejmie Odrę Ścinawa (05.11, godz. 14:00)

AKS Strzegom – BKS Bolesławiec 1:2 (0:2)

Bramki: Rajca (54′) – Deka (40′), P. Skiba (42′)

BKS: Hajduczek, K. Skiba (62′ J. Kowalonek), Kapusz (żk), Borowski (żk), D. Kowalonek, Bochnia, Zapiór, Deka, Spraski (58′ Piotrowski), Szewczyk, P. Skiba (76′ Czarnecki)