Deszczowe zwycięstwo.

W swoim drugim meczu sparingowym seniorzy BKS Bolesławiec wygrali na wyjeździe z KS Stare Jaroszowice 3:1 (1:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Filip Zagórski, Marek Majka i Mateusz Mucha.

Piątkowy mecz, który toczył się przy padającym deszczu był średni w naszym wykonaniu. Nasi chłopcy nie potrafili odnaleźć rytmu przez co mecz był szarpany, z dużą liczbą strat i niedokładności. Gospodarze momentami narzucali swój styl gry ale nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. W 22 minucie ładnie zza pola karnego uderzył Filip Zagórski, który wyprowadził BKS na 1:0. Drugiego gola nasz zespół zdobył już w drugiej odsłonie meczu. W 52 minucie Adrian Kulesza ładnym podaniem obsłużył Marka Majkę i zrobiło się 2:0. Trzecie trafienie to efekt wykorzystanego przez Mateusza Muchę rzutu karnego. W końcówce KS Stare Jaroszowice zdobył honorowego i w pełni zasłużonego gola ustalając wynik meczu na 3:1 dla BKS-u Bolesławiec.

Następny mecz nasz zespół zagra u siebie z IV-ligową Stalą Chocianów.

KS Stare Jaroszowice – BKS Bolesławiec 1:3 (0:1)

Bramki dla BKS-u: Zagórski (22′), Kulesza (52′), Mucha (86′ – karny)

W BKS-ie zagrali: Walczak, Dul, Olesiński, Skiba, Dmuchowski, Komada, Cawricz, Kowalonek, Biały, Kwoczka, Medyński, Puzio, Mucha, Szaja, Mucha, Kulesza, Majka, Posadowski, Cieśla, Tabor