Dobre występy Orlików i Trampkarzy BKS-u.

Bardzo dobre wyniki osiągnęły zespołu Orlików oraz Trampkarzy BKS-u Bolesławiec, które wzięły udział w turniejach halowych w Gryfowie Śląskim. Oba zespoły szlifują formę do rundy wiosennej, a ostatnie turnieje były jednym z etapów przygotowań do wiosny.

Dobry występ Orlików

Kolejne cenne doświadczenie turniejowe zdobyte… tym razem w Gryfowie Śląskim, gdzie w turnieju udział wzięło 10 zespołów. Zawody były zorganizowane dla roczników 2007/2008.

Naszymi rywalami w fazie grupowej byli: Gryfów Śląski 2008, Łużyce Lubań, Lotnik Jeżów Sudecki, Mewa Kunice. W pierwszych trzech spotkaniach udało nam się zdobyć 7 punktów i przy tym nie stracić ani jednej bramki! Niestety ostatni mecz grupowy nie był dla nas udany pod względem wyniku, ponieważ ulegliśmy Mewie Kunice0:4, co w ostatecznym rozrachunku doprowadziło nas do meczu o miejsca 5/6. Rywalem w tym spotkaniu był KS Łomnica, a nasz zespół po rzutach karnych zajmuje piąte miejsce w turnieju. Przez całe zawody prezentowaliśmy dobry poziom piłkarski, sporo wygranych pojedynków 1×1, występowały także elementy, które ostatnio ćwiczyliśmy na treningach co oczywiście bardzo nas cieszy. Większość podopiecznych trenera Kacpra i Mirka stanowili zawodnicy z rocznika 2008, którzy mierzyli się z drużynami gdzie większością byli zawodnicy starsi, za co zasługują na duże słowa uznania!

BKS Bolesławiec reprezentowali: Karmen Kołodziejczak, Filip Zięba. Przemysław Kośmicki, Kacper Bińczycki, Maciej Skrabucha, Marek Paraciej, Fabian Gałka, Błażej Nowak, Jacek Garmider, Nikodem Makowski

Trampkarze na podium w turnieju halowym

Optymistyczne wieści dotarły do nas z obozu trampkarzy AP BKS Bolesławiec. W rozegranym turnieju halowym w Gryfowie Śląskim podopieczni trenera Marcina Zapióra zajęli trzecie miejsce, przegrywając drugie miejsce gorszym bilansem bramkowym. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Maksym Knysak broniący barw naszego klubu.

Brawo!