Dobry mecz juniorów.

Udane zawody w miniony weekend rozegrali grający w I Lidze Wojewódzkiej Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec. Zespół trenera Wojciecha Młocka zremisował u siebie z Polonią-Stal Świdnica 2:2 (1:1). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Piotr Skiba i Jakub Czarnecki.

Sobotni mecz był bardzo wyrównany jednak przy odrobinie szczęścia i lepszej grze mogliśmy się pokusić o zdobycie kompletu punktów. Na prowadzenie wyszliśmy już w pierwszej minucie za sprawą gola Piotra Skiby. Szybko stracony gol wprowadził w szeregi goście spory niepokój i długo wracali na swoje tory. W 28 minucie niestety padła bramka wyrównująca, a jej autorem był Emil Migas. Cztery minuty później miała miejsce sytuacja, która jak mieliśmy nadzieję wpłynie na dalsze losy spotkania. Zawodnik ze Świdnicy otrzymał czerwoną kartkę i goście musieli grać w osłabieniu. Niestety nasz zespół nie potrafił tego faktu wykorzystać i zakończyć meczu na swoją korzyść. Wprawdzie w 55 minucie prowadzenie BKS-owi dał Jakub Czarnecki jednak nie zrażeni tym faktem goście stawali się coraz groźniejsi pod naszym polem karnym. Efektem tego był wyrównujący gol Łukasza Malawskiego, który jak się potem okazało był ostatnim trafieniem w tym meczu. Ostatecznie po zaciętym meczu zdobywamy bardzo cenny punkt. Naszym chłopakom należą się duże brawa bo zagrali bardzo doby mecz i na murawie zostawili dużo zdrowia. Punkt z tak dobrze grającym przeciwnikiem trzeba przyjąć z radością i już zacząć przygotowania do następnego ligowego meczu. Już w sobotę na wyjeździe BKS Bolesławiec zmierzy się z Miedzią Legnica (04.09, godz 16:30).

BKS Bolesławiec – Polonia-Stal Swidnica 2:2 (1:1)

Bramki: Skiba (1′), Czarnecki (55′) – Migas (28′), Malawski (74′)

BKS: Mazur, Skowroński, Sinica, Sawicki, Buczkowski, Cukiernik (85′ Gałka), Skiba (46′ Podziewski (żk), Różnicki (60′ Kaczmarski), Czarnecki (żk), Rutyna (żk), Kalisz (65′ Decyk)