Domowe mecze młodzieży.

Po słabym dla młodzieży BKS-u Bolesławiec zeszłym weekendzie, tym razem wszystkie nasze zespoły zagrają swoje mecze ligowe u siebie. W szczególności warto zwrócić uwagę na mecz Juniorów Starszych.

Podopieczni Macieja Sawickiego usilnie walczą o ucieczkę ze strefy spadkowej Dolnośląskiej Ligi Juniorów. I choć ostatnio nasz zespół przegrał wyjazdową konfrontację z KS Polkowice to notuje bardzo dobrą rundę wiosenną. Już tylko dwa punkty dzielą nas od Górnika Wałbrzych i pięć od Karkonoszy Jelenia Góra, Jeśli chcemy dogonić rywali musimy wygrywać mecze, zwłaszcza te przy Spółdzielczej. W sobotę nasi chłopcy podejmą zespół KS Oława. Nasz najbliższy rywal zajmuje siódmą pozycję w tabeli i będzie faworytem sobotniego meczu. Pewni możemy być tego, że nasi chłopcy na pewno powalczą i tanio skóry nie sprzedadzą.

Dolnośląska Liga Juniorów Starszych: BKS Bolesławiec – KS Oława – 12.05, godz. 11:00

Występujący w I Lidze Wojewódzkiej Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec również u siebie zagrają z Parasolem Wrocław. Nasz rywal dotychczas zgromadził 12 punktów i zajmuje 5 pozycję. Nasi chłopcy, którzy póki co zdobyli jeden punkt na pewno będą chcieli sprawić niespodziankę.

I Liga Wojewódzka: BKS Bolesławiec – Parasol Wrocław – 13.05, godz. 11:00

Trampkarzy BKS-u Bolesławiec czeka mecz z Chojnikiem Jelenia Góra, a Młodzików z Karkonoszami Jelenia Góra.

Klasa Okręgowa Trampkarzy: BKS Bolesławiec – Chojnik Jelenia Góra – 13.05, godz. 15:15

Klasa Okręgowa Młodzików: BKS Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra – 13.05, godz. 14:00

Zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!