Druga runda nie dla nas.

Na pierwszej rundzie okręgowego Pucharu Polski przygodę zakończył drugi zespół BKS-u Bolesławiec. Nasz zespół przy Spółdzielczej przegrał z Olszą Olszyna 2:3 (1:2). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mirosław Markowski i Kamil Skiba. Mecz z wyżej notowanym rywalem mógł się podobać i naprawdę niewiele brakowało aby nasi chłopcy sprawili niespodziankę. Na prowadzenie wyszliśmy już w 3 minucie za sprawą gola Mirosława Markowskiego, który wykorzystał błąd bloku defensywnego rywala. Prowadzenie udawało nam się utrzymać do 15 minuty kiedy to piłkę do własnej bramki skierował Marcin Szaja. Tuż przed przerwą Olsza zdołała jeszcze raz umieścić piłkę w naszej bramce. Po zmianie stron BKS rzucił się do odrabiania strat i za sprawą gola Kamila Skiby sztuka ta w 63 minucie się udała. Niestety ostatnie słowo należało do gości, którzy w 75 minucie zdobyli trzecią, ostatnią bramkę meczu. Ostatecznie więc zespół Olszy awansował do kolejnej rundy a my musieliśmy obejść się smakiem.

BKS II Bolesławiec – Olsza Olszyna 2:3 (1:2)

Bramki: Markowski (3′), Skiba (63′) – Szaja (15′ – samobójcza), Wawrzeńczyk (42′), Fedorowicz (75′)

BKS: Kizyma, Skiba, Dul, Zaraziński, Biały, Dmuchowski, Medyński, Komada (żk) (62′ Jasiński), Dołgan, Szaja (żk), Markowski (46′ Zapiór)