Drugi zwycięski sparing.

Zwycięstwem BKS-u Bolesławiec 3:0 (0:0) zakończył się sobotni sparing z Konfeksem Legnica. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Marek Majka, Oskar Pochwała i Jacek Bochnia.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Oba zespoły toczyły walkę w środkowej części boiska, więc sytuacji do strzelenia gola po obu stronach było jak na lekarstwo. Wprawdzie BKS próbował kilkukrotnie uderzyć na bramkę rywala, jednak bez rezultatu.

Po zmianie stron worek z bramkami się rozwiązał. BKS Bolesławiec w tej części meczu prezentował się lepiej i zaczął strzelać gole. Sygnał do ataku strzałem głową dał Adrian Puzio jednak piłka odbiła się od poprzeczki bramki Konfeksu Legnica. W 60 minucie świetna asystą popisał się Adrian Puzio, a sytuację sam na sam na gola zamienił Marek Majka. W 76 minucie Kamil Skiba podał do Jacka Bochni, a ten precyzyjnym strzałem zza pola karnego dał nam prowadzenie 2:0. Trzeci gol był autorstwa Oskara Pochwały, a asystą popisał się Łukasz Graczyk. Końcówka meczu należała już do gospodarzy sobotnich zawodów, jednak ambitnie grającemu rywalowi nie udało się zdobyć honorowego gola i ostatecznie BKS Bolesławiec wygrał mecz 3:0 (0:0).

Konfeks Legnica – BKS Bolesławiec 0:3 (0:0)

Bramki: Majka (60′), Bochnia (76′), Pochwała (82′)

W BKS-ie zagrali: Różnicki, Dul, D. Puzio, Bochnia, Biały, Ziółkowski, Kliwak, Zielonka, Graczyk, Majka, Mucha, Skiba, A. Puzio, K. Dmuchowski, Pochwała, Miżdal, Kizyma