Wyniki grup młodzieżowych akademii.

W ubiegły weekend rywalizowały nasze wszystkie drużyny- począwszy na Orlikach, a skończywszy na j. starszych.

Nasze zespoły kończyły swoje spotkania ze zmiennym szczęściem, wysokie wygrane przeplatały się z porażkami…

Zanim przejdziemy do „starszych”, kilka słów o najmłodszych. Otóż w niedzielę byliśmy gospodarzami turnieju w ramach rozgrywek OZPN Jelenia Góra w kategorii wiekowej Orlik.

Wszystkie zespoły spisały się rewelacyjnie, co przy fantastycznej pogodzie sprawiło, że turniej można uznać za bardzo udany. Turniej był również okazją do zaprezentowania nowych strojów, w których docelowo będą grać wszystkie grupy wiekowe naszego klubu. Trzeba przyznać, że prezentowały się świetnie!

 

imgp0993

imgp0997

imgp1013

imgp1036

 

A tak grali pozostali:

Młodziki –   BKS Bolesławiec – Warta Bolesławiecka 3:6

   Niestety nie udało się młodzikom wygrać drugiego meczu z rzędu, tym razem musieli uznać wyższość drużyny z Warty Bolesławieckiej. Dobrą skuteczność potwierdził Mateusz, strzelając hattricka

Bramki: Borowski Mateusz x3

Trampkarze –    KS Oława – BKS Bolesławiec 1:6

Mimo, iż nasi trampkarze odnieśli kolejną porażkę w lidze, to tym razem momentami prowadzili wyrównaną grę z przeciwnikiem. Do przerwy utrzymywał się przyzwoity wynik (2:1), niestety indywidualne błędy doprowadziły do ostatecznej porażki w całym spotkaniu. Zauważalny jest postęp w jakości gry, co niewątpliwie cieszy.

Bramka: Medyński

Juniorzy młodsi –    KS Stare Jaroszowice – BKS Bolesławiec 0:9

   Nadal niepokonaniu w swoich rozgrywka są nasi juniorzy młodsi, którzy tym razem nie pozostawili złudzeń i pewnie pokonali rówieśników z Jaroszowic.

Bramki: Skorupiński x2, Paleń x2, Gwiżdż, Posadowski, Wieczorek, Komada i Puzio

 

Juniorzy starsi – Gryf Gryfów Śląski – BKS Bolesławiec 

   Równie wysoko wygrali swoje spotkanie juniorzy starsi pokonując na wyjeździe. Zwycięstwo pozwoliło naszym juniorom na awans na pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek!

Bramki: Bednarz x5, Tur x2, Smolarek, Campochiaro i Kowal po jednej