Grad goli na zakończenie przygotowań.

W swoim ostatnim przed startem rundy wiosennej meczu sparingowym BKS Bolesławiec pokonał u siebie GKS Iwiny 7:0 (3:0). Mecz odbył na boisku Ośrodka Wodno-Sportowego w Bolesławcu.

Od samego początku niedzielnej konfrontacji to BKS Bolesławiec nadawał ton grze i częściej pokazywał się na połowie przeciwnika. W efekcie tej przewagi do przerwy nasi zawodnicy zdobyli trzy bramki nie tracąc ani jednej. Na listę strzelców w tej części meczu wpisali się Graczyk (25 min.), Karpiak (35 min.) i Gasiak (37 min.)

W drugiej połowie meczu obraz gry nie uległ zmianie i BKS Bolesławiec nadal dominował zdobywając jeszcze cztery bramki. Dwa trafienia zaliczyli Iskrzak (54 i 59 min.) i Graczyk (52 i 64 min.)

BKS rozpoczął mecz w składzie: Kizyma, Janicki, Dul, Pietrzak, Tylutki, Iskrzak, Gasiak, Karpiak, Rissmann, Szaja, Graczyk.

Był to już ostatni sparing przed rozpoczynającą się w najbliższy weekend rundą rewanżową A-klasy. W sobotę (godz. 16:00) przy Spółdzielczej podejmiemy LKS Kraśnik Dolny.