Grad goli w ostatnim sparingu.

Wysoką wygraną zakończył się ostatni przed rundą wiosenną mecz sparingowy seniorów BKS-u Bolesławiec. Nasz zespół pokonał KS Łąka 10:1 (9:0). Bramki dla BKS-u zdobyli Adrian Kulesza (3), Marek Majka (2), Łukasz Graczyk (2), Marcin Szaja, Eryk Kliwak i Dawid Kizyma.

Pierwsza połowa sobotniego meczu przebiegała pod dyktando BKS-u Bolesławiec. Nasz zespół, który był w tej części spotkania zdecydowanie lepszy urządził sobie festiwal strzelecki i już do przerwy nasi chłopcy zdobyli dziewięć bramek. BKS górował nad rywalem i zapowiadało się na rekordowe zwycięstwo jednak w drugiej połowie obraz gry się odmienił. Nasz rywal podrażniony pierwszą odsłoną gry w drugiej zagrał już zdecydowanie lepiej i stał się równorzędnym rywalem dla BKS-u. KS Łąka momentami przejmował inicjatywę, prowadził grę i dzięki temu udało się występującemu w A-klasie przeciwnikowi zdobyć gola. Nasi chłopcy odpowiedzieli jednym trafienie i ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 10:1.

Sobotni mecz był ostatnim sprawdzianem prze zbliżającą się wielkim krokami rundą wiosenną. W sobotę (17.03, godz. 15:00) już o punkty BKS Bolesławiec na wyjeździe zagra z Lotnikiem Jeżów Sudecki.

BKS Bolesławiec – KS Łąka 10:1 (9:0)

Bramki: Kulesza (17′, 25′, 87′), Majka (21′, 37′) Graczyk (28′ 45′-karny), Kizyma (34′-karny), Kliwak (42′), Szaja (5′) – P. Fulczyński (75′)

BKS rozpoczął mecz w składzie: Kizyma, K. Dmuchowski, Rudkowski, Zapiór, Lisowski, Szaja, Graczyk, Jeziorny, M. Dmuchowski, Kulesza, Majka.

W meczu zagrali także: B. Bochnia, Biały, Zielonka.