Grają zespoły Młodzieżowe BKS-u.

Oprócz hitowo zapowiadającego się meczu seniorów BKS-u Bolesławiec z Chrobrym Nowogrodziec sympatycy bolesławieckiego futbolu będą mieli okazję zobaczyć u siebie jeszcze jedno spotkanie. W meczu 11 kolejki Klasy Terenowej Młodzików nasi chłopcy podejmą przy Spółdzielczej Orliki Wegliniec (08.04, godz. 11:00). Młodziki BKS-u udanie rozpoczęli rundę wiosenną pokonując na wyjeździe UKS Sokół Ocice i miejmy nadzieję, że podtrzymają zwycięską passę.

Trudny mecz czeka Juniorów Starszych BKS-u. Nasi chłopcy zagrają na wyjeździe z liderującym w tabeli Chrobrym Nowogrodziec (08.04, godz. 12:00). Ewentualne zwycięstwo naszych chłopców pozwoli nam na wskoczenie na pierwsze miejsce w tabeli. Zadanie nie należy do łatwych ale liczymy, że nasi juniorzy, podobnie jak seniorzy znajdą sposób na Chrobrego.

Juniorzy Młodsi, którzy póki co zdobyli komplet punktów zagrają na wyjeździe z GKS-em Raciborowice i będą zdecydowanym faworytem najbliższej konfrontacji (08.04, godz. 12:00). Miejmy nadzieję, że sprostają roli faworyta i do Bolesławca powrócą z kompletem punktów.

Trudne zadanie stoi przed występującymi w II Lidze Wojewódzkiej trampkarzami BKS-u Bolesławiec. Nasi chłopcy (08.04, godz. 13:00) zagrają na wyjeździe z Chrobrym II Głogów.

Zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!

GW