Grali ambitnie, ale przegrali.

Niestety nie udał się Trampkarzom BKS Bolesławiec mecz 6 kolejki I Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni Wojciecha Młocka przy Spółdzielczej przegrali z Górnikiem Polkowice 0:2 (0:1) chociaż przy odrobinie szczęście mogli pokusić się o niespodziankę.

Wprawdzie goście z Polkowic praktycznie cały mecz przeważali to jednak przez dłuższy czas utrzymywał się bezbramkowy remis. Parę razy przed utratą bramki uchronił nas słupek naszej bramki. Niestety w 33 minucie zawodnicy Górnika Polkowice wykorzystali błąd naszego bramkarza i wyszli na prowadzenie 1:0. Po utracie gola nasz zespół wziął się do gry i fragmentami umieliśmy narzucić gościom nasz styl. W 55 minucie powinno być 1:1 ale tym razem słupek przed golem ochronił zespół z Polkowic . W końcówce Górnik zdobył drugiego gola i ostatecznie wywiózł z Bolesławca trzy punkty.

BKS Bolesławiec – Górnik Polkowice 0:2 (0:1)

Bramki: Frankowski (33′), Rudak (75′)

BKS: Sawicki, Złotorowicz, Rutyna, Pędlowski, Jezierski, Gałka, Sinica, Buczkowski, Kalisz, Rozmusz, Raziuk, Kołodziejczak, Sz. Rozmusz, Olborski.