Grały zespoły młodzieżowe

Miniony weekend upłynął pod znakiem gier naszych zespołów młodzieżowych. Pauzowali jedynie podopieczni Tomasza Jasińskiego, którzy swoje spotkanie rozegrają w roli gospodarza w środę 18 maja(zapraszamy!)

Pierwsi na boisko wybiegli najmłodsi tego dnia- młodziki. Swoje spotkanie rozpoczęli już o godzinie 10- tej, a za rywala mieli rówieśników z Twardego Świętoszów. Niestety tym razem nasi chłopcy musieli uznać wyższość drużyny przeciwnej ulegając w całym spotkaniu 3:1.

Twardy Świętoszów- BKS Bolesławiec 3:1

W roli gospodarza swoje spotkanie rozegrali juniorzy starsi. Tym razem „z kwitkiem” odprawili rówieśników z Pogoni Markocice. Podopieczni trenera Kusojcia urządzili sobie trening strzelecki aplikując gościom osiem bramek nie tracąc przy tym ani jednej. Dzisiejsze zwycięstwo oraz stracone punkty bezpośrednich rywali sprawiają, że wystarczą jeszcze 3 punkty, aby zapewnić sobie na kilka kolejek przed końcem rozgrywek mistrzostwo oraz awans do ligi dolnośląskiej!

Na listę strzelców wpisali się: Oskar Pochwała x3, Kacper Kizyma x2, Maciej Sroka x2 oraz Marcin Celuch

   BKS Bolesławiec- Pogoń Markocice 8:0

Niecodzienny i pełen emocji przebieg miało spotkanie naszych trampkarzy. Podopieczni trenera Sawickiego tym razem mierzyli się w spotkaniu wyjazdowym z rówieśnikami  Górnika Wałbrzych. Nasi chłopcy, mimo problemów kadrowych spisali się bardzo dobrze, strzelili rywalowi aż 4 bramki i… niestety przegrali. W każdym bądź razie stworzyli sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, które przy lepszej skuteczności z pewnością pozwoliłyby przywieźć 3 punkty do Bolesławca. Niemniej jednak cały zespół wykazał się walecznością i wiarą w zwycięstwo do ostatniej sekundy meczu. Ozdobą spotkania była bramka Mateusza Medyńskiego, który w przysłowiowe „okienko” strzelił z przeszło 30 metrów.

Na listę strzelców wpisali się: Rissmann Jakub, Jasiukiewicz Kacper, Witko Patryk oraz Mateusz Medyński

Górnik Wałbrzych- BKS Bolesławiec 5:4 (1:1)

Zaplanowany na niedzielę turniej Żaków z powodu złych warunków pogodowych został odwołany.