Inauguracja przy Spółdzielczej.

Blisko 10 miesięcy minęło od ligowego meczu seniorów BKS-u Bolesławiec o punkty. Już dzisiaj o godzinie 17:00 przy Spółdzielczej w pierwszej kolejce klasy okręgowej podejmiemy Pogoń Świerzawę. Nowy sezon to nowe nadzieje, wszystkie zespoły zaczynają od zera. To dobry moment by dobrze rozpocząć sezon. Rywal, z którym przyjdzie dziś się nam zmierzyć należy do faworytów tego sezonu do awansu. Już w zeszłym roku Pogoń Świerzawa prezentowała się bardzo dobrze i dzisiaj zapewne będzie chciała podtrzymać tę opinię. BKS Bolesławiec wzmocniony kilkoma zawodnikami będzie chciał rozpocząć sezon zdecydowanie lepiej niż rok temu, kiedy to zanotował falstart. W sezonie 2019/20 przy Spółdzielczej BKS Bolesławiec zremisował z Pogonią Świerzawa 1:1 (0:1). Mamy nadzieję, że ligowa inauguracja będzie dla naszego zespołu udana i trzy punkty zostaną w Bolesławcu.

Mecz BKS Bolesławiec – Pogoń Świerzawa odbędzie się w sobotę (08.08) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców (koszt biletu to 5 zł) i przypominamy o obowiązkowych maseczkach i zachowaniu dystansu społecznego.

1 kolejka (08-09.08)

BKS Bolesławiec – Pogoń Świerzawa
Olimpia Kowary – GKS Warta Bolesławiecka
Iskra Łagów – Piast Wykroty
Hutnik Pieńsk – Nysa Zgorzelec
Czarni Lwówek Śląski – Victoria Ruszów
Woskar Szklarska Poręba – Łużyce Lubań
Twardy Świętoszów – Olimpia Kamienna Góra
Włókniarz Mirsk – Lechia Piechowice