Inauguracja przy Spółdzielczej.

Blisko trzy lata minęło od ostatniego meczu seniorów BKS-u Bolesławiec w IV lidze dolnośląskiej. Ciężka praca zawodników i działaczy przy wsparciu kibiców sprawiła, że już w sobotę powrócimy na czwartoligowe boiska. Zadanie na inaugurację stoi przed nami ciężkie bo przy Spółdzielczej podejmiemy Orkan Szczedrzykowice.

BKS Bolesławiec w trakcie przygotowań do nowego sezonu rozegrał cztery sparingi. Nasz zespół pokonał Włókniarza Mirsk (1:0), Promień Żary (4:2), Piasta Zawidów (9:0) oraz przegrał z Chrobrym Nowogrodziec (0:2). Przygotowania przebiegały zgodnie z planem, a kadra jest szeroka i miejmy nadzieję, że wielokrotnie pokaże swoją wartość. 

Orkan Szczedrzykowice to każdego roku czołowy zespół IV ligi. Miniony sezon ekipa spod Legnicy zakończyła na czwartym miejscu w tabeli, a w zbliżającym się sezonie celuje w podobny rezultat. Miejmy nadzieję, że naszym chłopakom uda się w sobotni wieczór napsuć krwi rywalowi. Co ciekawe przy Spółdzielczej Orkan Szczedrzykowice jeszcze nie wygrał. W sezonie 2014/15 padł remis 0:0, a w sezonie 2013/14 BKS Bolesławiec rozbił rywala aż 7:2. Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy staną na wysokości zadania i postawią rywalowi ze Szczedrzykowic twarde warunki.

Mecz BKS Bolesławiec – Orkan Szczedrzykowice odbędzie się w sobotę (11.08) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej. Zapraszamy!

GW

1 kolejka (11-12.08)

BKS Bolesławiec – Orkan Szczedrzykowice
Victoria Ruszów – Chrobry II Głogów
Prochowiczanka Prochowice – AKS Strzegom
Sparta Rudna – Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa – Sparta Grębocice
Włókniarz Mirsk – Stal Chocianów
Orla Wąsosz – Apis Jędrzychowice
Górnik Złotoryja – pauza