Iwiny pokonane.

4:1 (2:1) zwyciężył drugi zespół BKS-u Bolesławiec w ramach 12 kolejki jeleniogórskiej A-klasy. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Gabriel Piotrowski (dwie), Mirosław Markowski i Jarosław Tarasiewicz. Niedzielny mecz stał na dobrym poziomie i mógł się podobać. Początek spotkania to lepsza gra gości z Iwin, którzy już w 8 minucie za sprawą pięknego gola Ksawerego Sobieckiego wyszli na prowadzenie. Na szczęście dla nas, im dalej w mecz tym nasza gra wyglądała już zdecydowanie lepiej i powoli przejmowaliśmy inicjatywę. Jeszcze w pierwszej odsłonie meczu za sprawą dwóch celnych trafień Gabriela Piotrowskiego wyszliśmy na prowadzenie, którego już do końca nie oddaliśmy. W drugiej połowie nasi chłopcy kontrolowali sytuację na murawie, a co więcej swoje gole zdobyli jeszcze Mirosław Markowski i Jarosław Tarasiewicz ustalając wynik końcowy na 4:1 dla naszego zespołu. Następny mecz nasz drugi zespół rozegra także przy Spółdzielczej a rywalem będzie Sparta Zebrzydowa (06.11, godz. 11:00).

BKS II Bolesławiec – GKS Iwiny 4:1 (2:1)

Bramki: Piotrowski (30′, 33′), Markowski (51′), Tarasiewicz (75′) – Sobiecki (8′)

BKS: Kizyma, M. Borowski (59′ Dołgan), Dul, Raginia, Kowalski, Szaja (żk), Biały (59′ Popek), Piotrowski, J. Kowalonek, Wolski (85′ Witoń), Markowski (71′ Tarasiewicz)