Juniorzy dali radę.

Zarówno Juniorzy Starsi jak i Młodsi BKS-u Bolesławiec miniony weekend mogą zaliczyć do udanych. Podopieczni Macieja Sawickiego  zremisowali z KS Oława, z kolei zawodnicy Tomasza Jasińskiego pokonali Parasol Wrocław 3:0.

Remisem 2:2 (1:2) zakończył się sobotni mecz Juniorów Starszych BKS-u Bolesławiec z KS Oława. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jakub Zarzycki i Mateusz Wołoszyn.

Oba zespoły stworzyły dobre, momentami bardzo zacięte spotkanie. W pierwszej połowie inicjatywa należała do gości, którzy w 17 minucie wyszli na prowadzenie. W 31 minucie po składnej akcji i technicznym strzale Jakuba Zarzyckiego było już 1:1. Niestety chwilę później KS Oława po raz drugi umieścił piłkę w naszej bramce i na przerwę schodziliśmy przegrywając 1:2.

Druga połowa należała już do naszego zespołu. Podopieczni Macieja Sawickiego rzucili się do odrabiania strat i kilkukrotnie byli tego bliscy. Remis w 60 minucie po strzale z rzutu wolnego dał nam Mateusz Wołoszyn. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, choć oba zespoły miały jeszcze kilka sytuacji do zmiany wyniku.

BKS Bolesławiec – KS Oława 2:2 (1:2)

Bramki: Zarzycki (31′), Wołoszyn (60′) – Musiał (17′), Gelles (33′)

BKS: Walczak, Olesiński, Kowalonek, Marks (60′ Ostański), Kizyma (żk), Guzowski (46′ Posadowski), Bednarz, Wołoszyn (żk), Puzio, Zarzycki (65′ Dołgan (żk)), Latała (żk) (65′ Bytner).