Juniorzy i Młodziki zwyciężają.

Udany weekend jest za Juniorami Młodszymi i Starszymi BKS-u Bolesławiec. Oba nasze zespoły pewnie wygrały swoje mecze. Dobre humory zapewne mają także Młodziki.

Juniorzy Starsi podejmowali przy Spółdzielczej Widawę Kiełczów i nie dali rywalowi szans pokonując go 5:1 (3:0). Wynik już w pierwszej minucie golem otworzył Mateusz Olesiński. Do przerwy jeszcze dwukrotnie udało nam się strzelić bramki, a ich autorami byli Hubert Bytner oraz ponownie Mateusz Olesiński. Po przerwie swoje dołożyli Marcel Tur i Dorian Latała. Gościom za sprawą Bartłomieja Szydełko udało się strzelić gola honorowego ale to nasz zespół tego dnia panował na murawie.

BKS Bolesławiec – Widawa Kiełczów 5:1 (3:0)

Bramki: Olesiński (1′, 36′), Bytner (33′), Tur (59′), Latała (64′) – Szydełko (82′)

BKS: Kopeć, Kizyma, Gudzowski, Dołgan (52′ Latała), Bednarz (46′ Celuch), Olesiński, Tur, Tyndyk, Cawricz, Bytner, Zarzycki

Juniorzy Młodsi kontynuują swój zwycięski marsz i znów odnieśli pewną wygraną. Tym razem naszym chłopakom przyszło grać na wyjeździe z Polonią Środa Śląska. Podopieczni Tomasza Jasińskiego rozbili rywala 9:0 (5:0), a bramki w tym meczy zdobywali Kamil Posadowski (trzy), Adrian Puzio (dwie), Tadeusz Suszek, Jakub Skorupiński, Jakub Kwoczka i Dawid Ostański.

Polonia Środa Śląska – BKS Bolesławiec 0:9 (0:5)

Bramki: Posadowski (2′, 3′, 29′), Puzio (53′, 74′), Ostański (12′), Kwoczka (23′), Skorupiński (67′), Suszek (77′)

Trampkarze i Młodziki swoje mecze grali w Mirsku z tamtejszym Włókniarzem. Trampkarze przegrali 2:6 (1:4) (bramki dla BKS-u: Szymon Karpiak i Maksym Knysak). Młodziki pokonały rywala 3:2 (2:0) (bramki dla BKS-u: Wiktor Markiewicz, Filip Grzesiak i Mateusz Borowski.