Juniorzy i Trampkarze dali popis.

Rewelacyjnie spisali się w miniony weekend Juniorzy Starsi i Trampkarze BKS-u Bolesławiec. Oba zespoły wygrały trudne wyjazdy w Legnicy.

Podopieczni Tomasza Jasińskiego w sobotę grali wyjazdowy mecz z liderem Dolnośląskiej Ligi Juniorów – Miedzią Legnica. Przez większość meczu był bezbramkowy remis. W końcówce na prowadzenie wyprowadził nas skuteczny ostatnio Dorian Latała. Kiedy w 86 minucie gospodarze doprowadzili do remisu wydawało się, że mecz skończy się podziałem punktów. Na szczęście dla BKS-u w 86 minucie ponownie gola strzelił Dorian Latała i sensacyjne zwycięstwo stało się faktem.

Miedź Legnica – BKS Bolesławiec 1:2 (0:0)

Bramki: Stróżyński (83′) – Latała (77′, 86′)

BKS: Walczak, Tyndyk, Skiba (46′ Bytner), Komada (70′ Tabor), Medyński, Kowalonek (żk), Gudzowski (75′ Skorupiński), Gwiżdż (żk) (46′ Bartkowiak), Cawricz, Kowczka, Latał (89′ Wolski)

Grający w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarze BKS-u Bolesławiec na wyjeździe grali z Miedzią II Legnica. Nasi chłopcy jeszcze meczu nie przegrali i passę tą w Legnicy podtrzymali. Losy meczu rozstrzygnęły się w 46 minucie kiedy to gola dla BKS-u Bolesławiec zdobył Piotr Skiba.

Miedź II Legnica – BKS Bolesławiec 0:1 (0:0)

Bramki: Skiba (46′)

BKS: Hajduczek, Kaczmarski, Baliński, Czarnecki, Jezierski, Maciejun, Majewski, Mielnik, Ruciński, Sawicki, Skiba

Grający w Lidze Okręgowej Trampkarze naszego klubu przegrali z Granicą Bogatynia 1:7 (1:2).

Mecz Młodzików w Lidze Okręgowej z Granicą Bogatynia się nie odbył (gospodarze się nie zebrali), a Młodziki występujący w Lidze Terenowej przegrali z Piastem Wykroty 1:2 (0:0).