Juniorzy Młodsi blisko zwycięstwa.

Miłą niespodziankę w miniony weekend sprawili Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec. Nasi chłopcy w wyjazdowym meczu z Kuźnią Jawor zremisowali 2:2 gola tracąc w samej końcówce meczu. Podopieczni Macieja Sawickiego zaprezentowali się niezwykle korzystnie. BKS po golu Mateusza Medyńskiego już w 12 minucie wyszedł na prowadzenie. Tuż po zmianie stroń gospodarze wyrównali, jednak w 71 minucie za sprawą gola Kacpra Deki ponownie byliśmy na prowadzeniu. Niestety zwycięstwa nie udało się dowieźć do końca meczu – w 79 minucie Kuźnia Jawor wyrównała wynik spotkania. Duże brawa należą się dla naszych chłopaków za walkę i zaangażowanie.

Kuźnia Jawor – BKS Bolesławiec 2:2 (0:1)

Bramki: Gozdek (44′ – samobójcza), Żądło (79′) – Medyński (12′), Deka (71′)

BKS: Fita, Borowski, Cichoń, Deka (55′ Harbar), Gozdek, Kowalonek, Kulbida, Medyński, Skiba, Sokołowski, Szelejewski

Niestety gorsze humory mieć będą Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec. Nasi chłopcy przy Spółdzielczej ulegli Górnikowi Wałbrzych 1:5. Goście byli zdecydowanie lepsi i wygrali zasłużenie. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Bartosz Gudzowski.

BKS Bolesławiec – Górnik Wałbrzych 1:5 (0:3)

Bramki: Gudzowski (56′) – Drążek (21′), Rękawek (41′, 49′), Niedźwiedzki (41′), Trzop (87′)

BKS: Walczak (46′ Sasiela), Tabor, Nakonieczny (75′ Bartkowiak), Rozmus, Puzio (46′ Cieśla), Posadowski, Kowalonek (żk), Latała, Kwoczka (żk), Gudzowski, Bytner (70′ Wolski)

Występujący w klasie okręgowej Trampkarze BKS-u Bolesławiec rozbili u siebie Granicę Bogatynia 12:0, a Młodziki zremisowały z rywalem z Bogatyni 3:3.

Grający w Lidze Terenowej Trampkarze pokonali na wyjeździe Majdan Bolesławice 5:3, Młodziki wygrały z FA Bolesławiec aż 5:1.