Juniorzy Młodsi u siebie, Trampkarz i Młodziki kończą rundę.

W nadchodzący weekend kibice BKS-u Bolesławiec zobaczą tylko jeden mecz przy Spółdzielczej. Domowe spotkanie czeka Juniorów Młodszych naszego klubu. Trampkarze oraz Młodziki rundę jesienną kończyć będą na wyjeździe.

DLJS – Górnik Wałbrzych – BKS Bolesławiec – 4.11, godz. 11:00

Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec w meczu XIII kolejki Ligi Dolnośląskiej wyjeżdżają na mecz z Górnikiem Wałbrzych. Dla podopiecznych Macieja Sawickiego to kolejny już niezwykle ważny mecz,  gdyż oba zespoły dzieli w tabeli 6 punktów. Nasz zespół znajduje się w dołu miejmy nadzieję, że w końcówce rundy nareszcie odpali i przywiezie z Wałbrzycha zdobycz punktową.

DLJM: BKS Bolesławiec – Górnik Wałbrzych – 4.11, godz. 11:00

Juniorzy Młodsi także zagrają z Górnikiem Wałbrzych jednak mecz zagrają przy Spółdzielczej. Podopieczni Tomasza Jasińskiego, którzy po wyjazdowym zwycięstwie z WKS-em Sląsk Wrocław będą faworytem sobotniej konfrontacji. Warto mieć na uwadze, że będzie to jeden z ostatnich domowy meczów naszych Juniorów Młodszych warto wiec przyjść na mecz i podziękować naszym chłopakom za rewelacyjną postawę w sezonie.

Klasa Okręgowa Trampkarzy: Olimpa Kowary – BKS Bolesławiec – 4.11, godz. 12:15

Klasa Okręgowa Młodzików: Olimpia Kowary – BKS Bolesławiec – 4.11, godz. 11:00

Trampkarze oraz Młodziki BKS-u Bolesławiec kończyć rundę jesienną będą w Kowarach meczem z tamtejszą Olimpią. Miejmy nadzieję, że zwłaszcza Młodziki, którzy ostatni zaliczyli spadek formy wrócą na właściwe tory.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!