Juniorzy Młodsi wygrywają, falstart Juniorów Starszych.

Świetnie zmagania w II Lidze Wojewódzkiej rozpoczęli Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec. W inaugurującej zmagania ligowe kolejce podopieczni Macieja Sawickiego pokonali przy Spółdzielczej Parasol Wrocław 4:2 (3:2).

Mecz Świetnie rozpoczął się dla naszego zespołu. Już w 1 minucie na prowadzenie wyprowadził nas Jakub Rissmann, a pięć minut później drugiego gola dla BKS-u zdobył Piotr Skiba. Kiedy w 26 minucie na 3:0 podwyższył Jakub Czarnecki wydawało się, że jest już po meczu. Jednak z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Parasola Wrocław i jeszcze do przerwy dwukrotnie umieszczali piłkę w naszej siatce. Po przerwie ambitni goście usilnie próbowali wyrównać, jednak nie pozwoliliśmy już strzelenie więcej bramek. Co więcej, w 63 minucie Kacper Deka dał nam prowadzenie 4:2 i jasne się stało, że już nie wypuścimy zwycięstwa z rąk.

BKS Bolesławiec – Parasol Wrocław 4:2 (3:2)

Bramki: Rissman (1′), Skiba (6′), Czarnecki (26′), Deka (63′) – Karanowski (35′), Marcjan (45′)

BKS: Hajduczek, Maciejun, Skawiński, Pałka, Deka, Czarnecki (88′ Ruciński), Harbar (46′ Sawicki), Majewski, Mielnik, Skiba (78′ Baliński), Rissmann (75′ Cichoń)

Niestety od porażki rozpoczęli Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec. Ekipa Tomasza Jasińskiego przegrała w Świdnicy z Tamtejszą Polonią-Stal aż 1:7 (1:2). Mimo ostatecznej wysokiej porażki nasi chłopcy zostawili na murawie sporo zdrowia i przez długi czas dotrzymywali kroku rywalowi. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Rafał Ciaciek.

Polonia-Stal Świdnica – BKS Bolesławiec 7:1 (2:1)

Bramki: Posadowski (9′ – samobójcza), Sikora (15′), Makówka (63′), Jedziniak (80′), Krakowski (88′), Sawa (92′) – Ciaciek (39′)

BKS: Tomaszewski, Ciaciek, Fila, Borowski (75′ Michałowicz), Gozdek, Gwiżdż (70′ Wolski), Kwoczka, Medyński, Posadowski, Tabor, Skiba