Juniorzy Młodsi zagrają przy Spółdzielczej.

Wyjątkowo skromnie prezentuje się oferta domowych meczów BKS-u Bolesławiec w nadchodzący weekend. Z naszych zespołów przy Spółdzielczej można będzie zobaczyć jedynie Juniorów Starszych.

DLJM – BKS Bolesławiec – KS Polkowice – 07.10, godz. 11:00

Podopieczni Tomasza Jasińskiego po przegranej w środku tygodnia z liderującym w tabeli śląskiem Wrocław S.A. będą mieli okazję na szybki powrót na właściwe tory. Na Spółdzielczą przyjedzie KS Polkowice, który z dorobkiem 7 punktów zajmuje dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Miejmy nadzieję, że środowa porażka nie wpłynie negatywnie na naszych chłopaków i w sobotę ponownie pokażą to co prezentują przez cały sezon – ogromną wolę walki i duże umiejętności piłkarskie.

DLJS – Lechia Dzierżoniów – BKS Bolesławiec – 07.10, godz. 11:00

Juniorów Starszych czeka w nadchodzący weekend trudne zadanie. Podopieczni Macieja Sawickiego na wyjeździe zagrają z Lechią Dzierżoniów. Nasz zespół w ostatnim meczu uległ Miedzi Legnica jednak zaprezentował się bardzo korzystnie i jeśli podobnie pokaże się w sobotę to szansa na korzystny wynik będzie spora. Mecz będzie bardzo ważny, gdyż nasz rywal sąsiaduje z nami w tabeli gromadząc dokładnie tyle samo punktów co BKS Bolesławiec.

Klasa Okręgowa Trampkarzy – GKS Gromadka – BKS Bolesławiec – 07.10, godz. 12:15

Klasa Okręgowa Młodzików – GKS Gromadka – BKS Bolesławiec – 07.10, godz. 11:00

Naszych Trampkarzy oraz Młodzików czekają wyjazdowe konfrontacje z GKS-em Gromadka. Po ostatniej, przegranej domowej kolejce nadarzy się szansa na poprawę humorów. Duża szansa stoi zwłaszcza przed Młodzikami, gdyż ich rywal do tej pory nie zdobył punktów i z osmioma porażkami na koncie zamyka ligową tabelę.

Zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!

GW