Juniorzy Młodsi zwyciężają na inaugurację.

Tylko Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec zaliczą miniony weekend do udanych. Podopieczni Tomasza Jasińskiego wygrali swój ligowy mecz, niestety pozostałe nasze zespoły musiały przełknąć gorycz porażki.

Juniorzy Młodsi przy Spółdzielczej podejmowali Karkonosze Jelenia Góra. Po pierwszej bezbarwnej połowie nasi chłopcy wreszcie odnaleźli swój rytm i nie dali szans rywalowi bijąc go 4:0 (0:0). Katem okazał się Kamil Posadowski, który trzema golami świetnie rozpoczął sezon. Jedno trafienie dołożył Jakub Kwoczka i wysokie zwycięstwo stało się faktem.

BKS Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra 4:0 (0:0)

Bramki: Posadowski (44′, 60′, 66′), Kwoczka (67′)

BKS: Szewczyk, Kowalonek, Nakonieczny, Ostański, Komada, Gwiżdż (żk), Medyński (65′ Wolski), Puzio (72′ Skorupiński), Kowal (65′ Borowski), Posadowski, Kwoczka

Juniorzy Starsi ulegli u siebie Ślęzę Wrocław 0:4 (0:3). Mecz rozpoczął się fatalnie dla naszych chłopaków, którzy w 4 minucie przegrywali już 0:2. Mimo lepszej postawy w drugiej połowie, nie udało się naszemu zespołowi strzelić choćby honorowej bramki.

BKS Bolesławiec – Ślęza Wrocław 0:4 (0:3)

BKS: Kopeć, Ostański (55′ Cawricz), Marks, Olesiński (żk), Zarzycki, Bytner (65′ Celuch), Tyndyk, Kizyma (żk), Tur (55′ Gudzowski), Latała (żk) (65′ Dołgan), Bednarz (70′ Wołoszyn)

Swoje mecze z Nysą Zgorzelec przegrali Trampkarze i Młodziki BKS-u Bolesławiec. Trampkarze ulegli rywalowi 0:2 (0:1), Młodziki 1:7 (0:1).

Okazja do poprawy nastrojów nadarzy się już w środę kiedy to nasza młodzież rozegra swoje kolejne ligowe mecze.