Juniorzy na fali.

Świetnie w miniony weekend zaprezentowały się zespoły juniorskie BKS Bolesławiec. Oba nasze zespoły wygrały swoje mecze.

Szczególnie cieszy wygrana Juniorów Starszych. Podopieczni Tomasza Jasińskiego po przegranej na inaugurację z zespołem ze Świdnicy grali kolejny mecz o 6 punktów. Na wyjeździe nasz zespół mierzy się z Parasolem Wrocław i wygrał to spotkanie 5:3 (2:1). Klasą samą dla siebie był Dorian Latała, który strzelił trzy gole. Pozostałe trafienia padły łupem Huberta Bytnera i Martina Nakoniecznego. Sobotnie zwycięstwo pozwoliło nam wskoczyć na 9 miejsce w tabeli. Teraz przed naszymi chłopakami trudne zadanie – mecze z WKS Śląsk Wrocław i Miedzią Legnica.

Parasol Wrocław – BKS Bolesławiec 3:5 (1:2)

Bramki: Adamczuk (31′), Figaszewski (79′), Marut (85′) – Latała (4′, 29′, 63′), Nakonieczny (55′), Bytner (82′)

BKS: Walczak, Tyndyk, Nakonieczny (75′ Gwiżdż), Medyński, Kowalonek, Skorupiński (85′ Bartkowiak), Komada (46′ Rozmus), Gudzowski (70′ Bytner), Latała, Cawricz (80′ Tabor), Kwoczka

Nie zwalniają tempa Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec. Grający w klasie okręgowej podopieczni Macieja Sawickiego rozbili przy Spółdzielczej Orła Mysłakowice 9:0 (0:0). Nasz zespół w pierwszej połowie miał trudności z pokonaniem bramkarza gości, jednak po przerwie worek z bramkami się rozwiązał.

BKS Bolesławiec – Orzeł Mysłakowice 9:0 (0:0)

Bramki: Fita (50′, 66′, 87′), Rissmann (52′), Kulbida (67′. 70′), Deka (71′, 82′), Borowski (89′)

BKS: Tomaszewski, Borowski, Deka, Gozdek, Harbar (65′ Jasiukiewicz), Kowalonek, Kulbida, Michałowicz, Pałka, Rissmann, Skiba (46′ Fita)